Pradžia
Renginys

KNYGOS „MOKYTOJAS“ PRISTATYMAS | SUSITIKIMAS SU KAROLIU KLIMU

2023 Balandžio 25 d. 17:30—19:00 Konferencijų salė
Pradžia
*photo*
Didžiulio susidomėjimo sulaukusi Karolio Klimo knyga „Mokytojas“ pirmą kartą pristatyta sausakimšoje Vilniaus knygų mugės salėje, o dabar išgirsti apie šį kūrinį iš pirmų lūpų bus galima ir kituose šalies miestuose bei miesteliuose! Balandį autorius leidžiasi į gastroles po Lietuvą, kurių metu savo knygą nemokamai pristatys šalies bibliotekose ir mokyklose. Pagrindinis KLAIPĖDAI skirtas renginys – balandžio 25 d., antradienį, 17.30 val. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje. Nepraleiskite!
 
APIE KNYGĄ
„Mokytojas“ jau daugiau nei mėnesį yra antra pagal perkamumą knyga puslapyje knygos.lt, pirmasis jos tiražas parduotas vos per dvi savaites. Tai – neįprasto žanro grožinis kūrinys apie dvejus darbo gimnazijoje metus, kuriuos įrėmina (nebe)jauno, savęs ieškančio žmogaus istorija. Ji skirta ne tik pedagogams, 11-12 klasių mokiniams ir jų tėvams, bet VISIEMS, kurie domisi literatūra, nori (iš naujo) atrasti žymiausius užsienio ir lietuvių autorius, pažvelgti į nepagražintą darbo mokykloje realybę. Tai knyga apie mokytoją ne tik mokytojams!
 
Įsigyti knygą galima knygos.lt pardavimų vietose, knygynuose „Vaga“, „Pegasas“ arba užsisakyti internetu (pigiausia): https://www.knygos.lt/lt/knygos/mokytojas/ Turo po Lietuvą metu knygą „Mokytojas“ bus galima įsigyti ir tiesiai iš autoriaus!
Į viršų