Pradžia

Paremkite

Pradžia

Biblioteka kasmet įsigyja įvairių rūšių ir tematikos grožinių bei negrožinių leidinių, kad užsukę į biblioteką rastumėte, tai ko jums reikia mokslams, darbui, laisvalaikiui ir, žinoma, poilsiui. 

Pandemijai pakoregavus visų mūsų gyvenimus dar kartą suvokėme, kiek šalia mūsų daug žmonių, kuriems svarbi knyga ir kultūra. Darėme viską, kad į jūsų rankas patektų knygos, kurios suteiktų ryškių emocijų bei išgyvenimų, atvertų naujas temas ir horizontus ar paįvairintų laisvalaikį.

Džiaugiamės, kad jumyse randa atgarsį mūsų organizuojami renginiai, edukacijos, kūrybiniai užsiėmimai, kuriami virtualūs produktai, laisvalaikio pramogos, specializuotos erdvės. Jūsų entuziazmas ir dalyvavimas jau tradicija tapusiuose metų įvykiuose – Kalėdinių eglučių kiemelio iniciatyvoje ir Klaipėdos knygų mugėje – įkvepia mus siekti daugiau, ieškoti naujų kūrybinių sprendimų, plėsti paslaugas ir mažinti ribojančius laiko ir erdvės atstumus. 

Mes labai vertiname jūsų paramą, kurios sulaukiame kiekvienais metais. Jos dėka per pastaruosius penkerius metus 101-a knyga papildėme knygų lentynas ir dvejus  metus pirkome „EBSCO“, „Taylor&Francis“ ir  „Emerald“ duomenų bazes (apie bibliotekos turimas duomenų bazes galite paskaityti čia), organizavome kultūros ir edukacinius renginius. Jūsų dėka bibliotekos paslaugos tampa prieinamesnės didesniam lankytojų ratui.

Pajutus norą galima bet kada palaikyti biblioteką ir prisidėti prie sėkmingo veiklų įgyvendinimo pervedant paramą į šią sąskaitą:

LT32 7300 0100 0233 2427 (AB „Swedbank“)

Paremti biblioteką galite skirdami 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio. Šiais metais deklaracijos gali būti pateikiamos tik elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) iki gegužės 3 d.

Maži dalykai keičia pasaulį. Ačiū Jums.