Pradžia
Renginys

Evos Tombak knygos „Ar čia kas nors yra?“ pristatymas

2022 Sausio 19 d. 17:30—19:00 Konferencijų salė
Pradžia
*photo*

Sausio 19 d. 17.30 val. kviečiame visus atvykti į Evos Tombak knygos „Ar čia kas nors yra?“ pristatymą.
Dalyvaus pati autorė, o renginį moderuos Sondra Simanaitienė.
Laukia intriguojantis ir įtraukiantis susitikimas!

---

„Ar čia kas nors yra?“ – tai mano aštuntoji knyga. Tai dokumentinis tyrimas, dokumentinė publicistika mokslo ir dvasingumo, mistinių reiškinių tema. Knyga sudaryta iš trijų dalių: pirmoji – savaiminės mistinės patirtys; antroji – haliucinogenų sužadintos būsenos; trečioji – pašnekesiai su mokslininkais, gydytojais, psichologais, astrologais, socialiai aktyviais žmonėmis apie pakitusios sąmonės būsenas, smegenis ir mirties paradoksus.

Aš nebandau mušti įvarčio nė į vienus vartus, tiesiog viešinu ir mistikos apologetų, ir jos skeptikų nuomonę. Stengiuosi parodyti kiekvieną magiškos nežinomybės krištolinio rutulio briaunų blyksnį ir tokiu būdu sudrumsti nuostatas, sužadinti smalsumą ir... abejonę.

Mistinės patirtys pažadina tai, ko negali duoti jutimo organai. Vieni tai vadina Dievo pajauta, kiti vieniu, treti – sinchronizacija. Aš tai vadinu mirksniu, kuriame atsispindi amžinybė.

Šiandien man atrodo, kad viskas, ką rašiau iki šiol, buvo tik apšilimas, žodžių jaukinimas, rašymo testavimas. Tikrą kūrinį aš pagimdžiau dabar. Mėgindama atsakyti į klausimą: „Ar čia kas nors yra?“

---
Informuojame, kad renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.
Esant karantino ribojimams, lankytojų prašoma laikytis saugumo reikalavimų.
Dalyvavimas renginiuose galimas tik su Galimybių pasu. Renginio dalyviai privalo dėvėti respiratorius.
Atsiprašome už nepatogumus.

Į viršų