Pradžia

Projektas „PhotoKICK“ tęsiasi – projekto partneriai pasiruošė 2023-iesiems metams

Atnaujinta: 2022-11-18
Pradžia

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka kartu su Lietuvos nacionaliniu muziejumi, Kuldygos meno ir technologijų centru (Latvija), kultūros asociacija „Espacio Rojo“ (Ispanija), meno, kultūros, edukacinių programų, technologijų, mokslo ir tyrimų asociacija „EPEKA“ (Slovėnija) bei Vengrijos nacionaliniu muziejumi (Vengrija), įgyvendina tarptautinį Erasmus+ projektą Photography Kaleidoscope: Inclusion, Communities, and Knowledge (PhotoKICK). 

2022 m. lapkričio 16 d. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos iniciatyva įvyko nuotolinis susitikimas su „PhotoKICK“ partneriais iš Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Slovėnijos ir Ispanijos. Renginį moderavo bibliotekos vyresnioji metodininkė projektinei veiklai Viktorija Žilinskaitė.  

Susitikimo metu projekto koordinatoriai pristatė naujus projekto komandos narius. Taip pat buvo aptartas projekto eigos tvarkaraštis, būsimi projekto planai, veiklos ir tikslai. Renginio pabaigoje visi dalyviai svarstė ir aptarė kitus su projektu susijusius klausimus. Šiuo metu partneriai įgyvendina 1-ąjį projekto tikslą – rengia edukacinių fotografijos parodų kūrimo gaires. 

2022 m. lapkričio 21-22 dienomis Latvijoje, Kuldygos mieste, vyks susitikimas su projekto partneriais – Kuldygos meno ir technologijų centru. Jo metu bus aptariama „PhotoKICK“ projekto eiga, uždaviniai bei bendradarbiavimo ateityje galimybės. Projekto komanda aplankys galimas vieno iš numatytų projekto renginių vietas: Kuldygos skaitmeninių inovacijų centrą (KDIH), Adatų gamyklą, Kuldygos pagrindinę biblioteką, Kuldygos meno galeriją, UNESCO paveldo objektu pripažintą Kuldygos senamiestį.  

2023 m. balandį Vengrijoje bus surengtas 2-asis tarptautinis susitikimas. Projekto partneriai pristatys 1-ąjį projekto tikslą –  „Edukacinių fotografijos parodų kūrimo gaires“. Taip pat apžvelgs, kokios projekto veiklos buvo įgyvendintos kiekvienoje organizacijoje, plėtos bendros fotografijos meno parodos programos turinį, aptars pasiektus rezultatus bei projekto planus.  

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. Tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus (-ių) ir nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Europos švietimo ir kultūros vykdomosios įstaigos (EACEA) požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei EACEA negali būti laikoma už juos atsakinga. 

Informaciją parengė Larysa Sydorenko (Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka). 

Į viršų