Pradžia

Biblioteka kviečia: išmokite naudotis EBSCO duomenų baze

Atnaujinta: 2021-10-08
Pradžia

EBSCO Publishing yra viena didžiausių elektroninės informacijos tarnybų pasaulyje, kuri siūlo informaciją humanitarinių, socialinių mokslų, medicinos, sveikatos apsaugos ir kitomis temomis. Spalio mėnesį kviečiame susipažinti su EBSCO duomenų bazės ištekliais. Nemokamuose nuotoliniuose mokymuose aktualia informacija dalysis EBSCO specialistai.

Mokymai vyks anglų kalba. Registracija būtina.

EBSCO ištekliai meno studijoms

Data: 2021 m. spalio 12 d.
Laikas: 11 val. (Planuojama trukmė 45 min.)
REGISTRACIJA: https://ebsco-polish.zoom.us/webinar/register/WN_-xxd1VlKSsq7RFMeDxqFCQ

Šių mokymų metu apžvelgsime EBSCO išteklius, skirtus meno studijoms. Mokymai prasidės „Power Point“ pristatymu, kuriame bus parodytos svarbiausios „Art & Architecture Source“ savybės. Po to bus pristatyta „EBSCOhost“ platforma. Remdamiesi praktiniais pavyzdžiais, paaiškinsime pagrindinės ir išplėstinės paieškos fukcijas, paieškos nustatymus.


Susipažinkite su „Education Source“

Data: 2021 m. spalio 15 d.
Laikas: 13 val. (Planuojama trukmė 45 min.)
REGISTRACIJA: https://ebsco-polish.zoom.us/webinar/register/WN_ITmoq3vdRFOeDigc-BYBjQ

„Education Source“ yra didžiausia pasaulyje viso teksto tyrimų duomenų bazė, skirta pedagogikos studentams, profesoriams ir švietimo politikos formuotojams. Joje pateikiama viso teksto informacija arba santraukos iš begalės įvairių švietimo žurnalų, knygų ir su švietimu susijusių konferencijų pranešimų. Šių mokymų metu parodysime prieinamus šaltinius remiantis realiomis paieškos užklausomis.


Susipažinikite su Legal Source“

Data: 2021 m. spalio 19 d.
Laikas: 12:30 val. (Planuojama trukmė 45 min.)
REGISTRACIJA: https://ebsco-polish.zoom.us/webinar/register/WN_-xxd1VlKSsq7RFMeDxqFCQ

„Legal Source“ yra turtinga mokslinė duomenų bazė teisės studentams. Joje pateikiama viso teksto informacija ar santraukos iš tūkstančių žurnalų apie administracinę teisę, baudžiamąją teisę, šeimos teisę, intelektinės nuosavybės teisę, draudimo teisę, patentų ir prekių ženklų, vertybinių popierių, mokesčių teisę, prekybos reguliavimo ir dar daugiau. Šių mokymų metu aptarsime duomenų bazės turinį ir parodysime galimus paieškos pavyzdžius.


Išplėstinė paieška „EBSCOhost“ platformoje

Data: 2021 m. spalio 20 d.
Laikas: 11:30 val. (Planuojama trukmė 60 min.)
REGISTRACIJA: https://ebsco-polish.zoom.us/webinar/register/WN_D8_OfIvXQQ-rHH9KdWnwMA

Šių mokymų metu parodysime, kaip atlikti išplėstinę paiešką naudojant turimas „EBSCOhost“ platformos funkcijas kartu su specialiais ženklais *, „…“, (…), #,?. 


Kaip naudotis EBSCO el. knygomis siekiant pagerinti užsienio kalbų įgūdžius?

Data 2021 m. spalio 26 d.
Laikas: 13 val. (Planuojama trukmė 40 min.)
REGISTRACIJA: https://ebsco-polish.zoom.us/webinar/register/WN_v3Ubn9tYQ5u-Jmz_ALCnNw

Praktinių mokymų metu dalyviai išmoks: naudotis EBSCO elektroninėmis knygomis internete, atsisiųsti visas elektronines knygas ir skyrius, naudotis elektroninėmis knygomis išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ar skaitytuvuose, taip pat, kaip atsisiųsti ir autorizuoti „Adobe Digital Editions“. Mokymai prasidės trumpu EBSCO eBook viešosios bibliotekos prenumeratos kolekcijos turinio pristatymu.

Į viršų