Pradžia

Trečiokai sužaidė kraštotyrinį-edukacinį žaidimą „Mažosios Lietuvos širdy: kelionė po Pagėgių kraštą“

Atnaujinta: 2022-12-01
Pradžia

2022 m. lapkričio mėnesį Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje šurmuliavo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos trečiokai, kuriuos atlydėjo mokytojos Aušra Majoravičienė ir Rasa Armonienė. Bibliotekon jie atvyko pirmą kartą išbandyti Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos sukurtą didelio formato kraštotyrinį-edukacinį žaidimą „Mažosios Lietuvos širdy: kelionė po Pagėgių kraštą“.

Šis žaidimas skirtas mokyklinio amžiaus vaikams ir jis yra puiki mokomoji bei pažintinė priemonė, padedanti vaikams vaizdingai gilinti istorijos, geografijos bei kultūros žinias apie Pagėgių savivaldybę, joje savo pėdas įmynusius žymius raštijos veikėjus ir šioje teritorijoje esančius lankytinus kultūros bei gamtos objektus. Susiskirstę į komandas, vaikai, lipdami pėdutėmis ant žaidimo, stengėsi įveikti 100-o langelių žaidimą.

Renginio metu nestigo vaikų energijos, šypsenų, pergalės šūkių bei geros nuotaikos kupino komandinio darbo. Pasipildę savo žinių bagažą, mažieji smalsučiai dėkojo ir džiugiai krykštaudami išreiškė norą į biblioteką sugrįžti vėl, ir vėl, ir vėl...

Liudmila Fetingienė,

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos
vyresn. bibliotekininkė darbui su vaikais

Nuotraukų autorė
Asta Andrulienė

Į viršų