Pradžia

Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia į renginius

Atnaujinta: 2022-07-20
Pradžia

Liepos 28 d. (ketvirtadienį) 18 val. kviečiame visus į Palangos miesto viešąją biblioteką pasiklausyti saulėtų soprano ir klasikinės gitaros dialogų. Vasarinę nuotaiką koncerte kurs žymiųjų ispanų kompozitorių Federico Garcia Lorca bei Manuel de Falla kūriniai. Į Renesanso ir Romantizmo epochas nukels John Dowland ir Franz Schubert muzikiniai perlai.
Atlikėjai: Charlotte Kilsch Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje su pagyrimu baigė fortepijono specialybę. Bakalauro studijas baigusi prof. Astos Krikščiūnaitės klasėje, magistro laipsnio siekė pas prof. Ireną Milkevičiūtę. Prieš metus debiutavo Lietuvos Nacionaliniame Operos ir Baleto Teatre, kur iki šiol atlieka pagrindinį Alisos vaidmenį operoje "Alisa stebuklų šalyje". Rengia koncertus Lietuvoje ir Europoje.
Milda Orvydaitė - klasikinės gitaros atlikėja, šiuo metu studijuojanti klasikinės gitaros meną Karališkoje Hagos Konservatorijoje, Nyderlanduose.

Rugpjūčio 2 d. (antradienį) 17 val. Palangos viešojoje bibliotekoje Giedriaus Petkevičiaus knygos ,,Karo anatomija” pristatymas. Išgyvename keistai grėsmingą laiką, tačiau šalia visur tvyrančio siaubo ir mirties egzistuoja groteskas, ironija ir humoras: Ar galima vietoj ginklų naudoti šikšnosparnius ir balandžius? Kodėl reikia saugotis sprogstančių žiurkių ir kaip išvengti šokinėjančių minų? Ką valgė japonų kariai, kai nutrūko maisto tiekimas į Ramiojo vandenyno salyną? Kas yra „kiliminis bombardavimas“, „branduolinis futbolas“, „Bangaloro torpeda“? Į visus šiuos klausimus atsakymus yra radęs G. Petkevičius. Ir mielai jais pasidalins su skaitytojais.

Rugpjūčio 4 d. (ketvirtadienį) 18 val. Klasikinės muzikos koncertas bibliotekoje „Ir scenoje, ir šeimoje“.  Mamos ir dukros duetas dovanos nuoširdų renginį, kurio metu bus galima išgirsti garsiausius Lietuvos bei užsienio kompozitorių kūrinius. 
Atlikėjos: Charlotte Kilsch ir Irma Kilsch.

Į viršų