Pradžia

Pagėgių Vydūno viešojoje bibliotekoje paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

Atnaujinta: 2022-06-03
Pradžia

2022 m. birželio 1-ąją, minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje šurmuliavo gausybė Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokinių kartu su mokytojomis Dalia Kuisiene ir Janeta Vidraite-Maroziene. Biblioteka organizavo žaidybinį, edukacinį bei kūrybinį rytmetį vaikams „Kai vaikų juokas aidi...“.

Nors 1-ąją vasaros dieną oras nedžiugino, tačiau vaikų juokas aidėjo... Visi susirinkusieji dirbo komandomis, kurių pavadinimai buvo labai šmaikštūs – „Smurfai“, „Demonai“, „Visata“ ir „Tarakanai“. Jų visų laukė galvosūkiais apipintos užduotys – viena iš jų buvo judrioji viktorina. Jos metu vaikai, bėgdami lynu padėtu ant žemės, turėjo iš lagamino paimti klausimus, susijusius su pasakų herojais, ir grįžę pas savo komandos narius, stengtis juos įminti. O kitoms užduotims reikėjo sumanumo, nes teko pasukti galveles sprendžiant pasakiškai išradingus kryžiažodžius bei narpliojant pasiklydusių raidelių galvosūkius.

Puikias nuotaikas vainikavo ir paskutinioji kūrybinė užduotis, kurios metu mokiniai turėjo apipavidalinti knygų skirtukus, taip paminėdami Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos įkūrimo 85-erių metų jubiliejų. Susumavus visų užduočių rezultatus, nugalėtoja paskelbta komanda pavadinimu... „Visata“! Vaikų komandoms įteikti prizai ir tradiciškai prapliupo saldainių lietutis...

Liudmila FetingienėPagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkė darbui su vaikais

Į viršų