Pradžia

Kviečiame teikti kandidatus – „Išminties marės“ ir „Jonvabalis“ – konkursams

Atnaujinta: 2023-03-07
Pradžia

Dvyliktą kartą Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka kviečia Klaipėdos regiono bibliotekas teikti kandidatus – „Išminties marės“ ir „Jonvabalis“ – konkursams. Nominacijos skirtos išrinkti geriausią Klaipėdos regiono biblioteką ir bibliotekininką. 

Nominacija „Išminties marės“ – skiriama regiono savivaldybės viešąjai bibliotekai ar jos filialui už bibliotekos geriausius strateginius sprendimus ir jos atstovavimą, kūrybinę, mokslinę ir visuomeninę veiklą. Nominacija „Jonvabalis“ – už profesionalumą darbe, naujų darbo metodų taikymą ir bendruomenės subūrimą.  

Kandidatus nominacijoms siūlyti galite el. paštu biblioteka@klavb.lt iki balandžio 7 d., temoje nurodant, kokiai nominacijai kandidatas teikiamas.  

Laimėtojai bus paskelbti Nacionalinės bibliotekų savaitės metu, balandžio 28 d., 12 val., per Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Facebook paskyrą (https://www.facebook.com/simonaitytesbiblioteka).

Kviečiame nepraleisti galimybės pristatyti savo biblioteką, jos nuveiktus darbus, pasiekimus, inovacijas ir kolegas, kurių veikla žavitės.  

Konkurso nuostatai 

Konkurso nominacijos „Išminties marės“ kandidato pristatymas 

Konkurso nominacijos „Jonvabalis“ kandidato pristatymas 

Į viršų