Pradžia

Pasitinkant Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį Lietuvos istorija

Atnaujinta: 2021-07-30
Pradžia

Lietuvos istorija

Sudarytojas: Vytautas Kandrotas

Tai ne knyga, tai visas pažinimo pasaulis! Ji skirta mokyklinio amžiaus vaikams iki 5 klasės. Šioje knygoje gausu įvairių atverčiamų, išlankstomų, judančių priedų, kurie suteikia gyvumo ir lavina įgūdžius. Visi svarbiausi Lietuvos istorijos faktai iliustruojami puikiomis fotografijomis ir piešiniais. „Lietuvos istorija“ sudomins ne tik pačius smalsiausius vaikus, bet ir suaugusiuosius, nes vartant tokią knygą kiekviename puslapyje Jūsų laukia vis nauja įdomi užduotis ar netikėtas atradimas. Mokykitės, žaiskite, tobulėkite.

Tautiška giesmė. Įdomybių knyga V. Kudirkos kūrinio motyvais

Laimonas Trota

Iliustruota „Tautiška giesmė” – knyga, kurią bent kartą atsiversti privalo kiekvienas Lietuvos pilietis. Žaismingos iliustracijos su gausybe svarbių detalių ir šmaikščių įžvalgų padės suprasti mūsų himno turinį ne tik jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams, bet ir patiems mažiausiems.

Konstitucijos istorija. Vaikams.

A.Vaišnys

Iliustruotoje nuotaikingoje istorijoje vaikams apie pirmosios Lietuvos valstybės Konstitucijos atsiradimą paaiškinamos prigimtinės piliečių teisės, pareigos, laisvė...

„Petruko vėliava“ – apie kovojančią dėl laisvės Lietuvą

Vytautas Tamulaitis

Apsakyme „Petruko vėliava“ rašoma apie kovojančią dėl laisvės Lietuvą. Pagrindinis apsakymo veikėjas Petrukas, neturtingos našlės skalbėjos sūnus, iš prigimties kuprotas ir savo amžiui per mažas, Vasario šešioliktosios išvakarėse ant aukšto pilies prie Nemuno bokšto iškėlė okupantų uždraustą tautinę trispalvę. Apsakyme labai iš arti pažvelgta į patriotiškai nusiteikusio paauglio išgyvenimus, pasekamas kiekvienas kopimo į bokšto viršūnę žingsnis, išryškinamas ryžtas nugalint aukščio baimę ir nenumatytų sunkumų šiurpą.

Pasakos apie Lietuvos istoriją

Dalia Dilytė

Visais laikais žmonės sekdavo pasakas, kurios moko universalių gyvenimo tiesų. Pasakos apie Lietuvos istoriją moko pamilti savą kraštą, kviečia susipažinti su daug gero Lietuvos labui nuveikusiais didvyriais – karaliumi Mindaugu, kunigaikščiais Gediminu ir Kęstučiu, vaizdingai pasakoja apie Žalgirio mūšį ir nuoširdžiai gėrisi lietuvių kalbos grožiu.

Į viršų