Pradžia

Paauglių literatūros festivalis „Juoda-Balta“ sugrįžta

Atnaujinta: 2024-03-01
Pradžia

Praėjusių metų gegužės mėnesį užgimęs Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos organizuotas paauglių literatūros festivalis „Juoda-Balta“ vėl kviečia jaunuosius skaitytojus į literatūrinę šventę. Jau kovo 21–22 dienomis bibliotekoje šurmuliuos jaunimas ir paauglių literatūra besidomintys žmonės, kurie turės galimybę išvysti, paklausyti ir pabendrauti su populiariausiais šiuolaikiniais lietuvių jaunimo knygų autoriais. Paauglių literatūros festivalis „Juoda-Balta“ – tai puiki galimybė pažvelgti į literatūrą kitu kampu, įkvėpti ateities kūrėjus bei burti miesto bendruomenę. 

Kovo 21 d. (ketvirtadienį) Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Renginių salėje vyks bibliotekininko, Rytų Azijos mokslų magistro Romano Ermino paskaita apie fenomenalią japoniškąją Otaku ir Hikikomori kultūrą, literatūrinis susitikimas su rašytoja Ilona Ežerinyte bei kūrybinė edukacija su rašytoja Evelina Daciūte.  

Kovo 22 d. (penktadienį) literatūrinė šventė tęsis su rašytoja Igne Zarambaite, kuri pristatys ne vieną apdovanojimą pelniusią knygą „Juodavandeniai“, lauks susitikimas su debiutinės knygos „Priklausomas. Be galimybės mesti“ autoriumi Viktoru Jasaičiu bei daugeliui puikiai pažįstama rašytoja, iliustruotoja Kotryna Zyle. 

Kaip ir praėjusiais metais, visi festivalio dalyviai turės galimybę dalyvauti loterijoje be pralaimėjimo ir patirs kitų malonių staigmenų.  

 

Visi renginiai nemokami, tačiau būtina išankstinė registracija, tad raginame nelaukti ir užsitikrinti savo vietą festivalyje šiais būdais: 

El. p. vaikams@klavb.lt

Tel. (8 46) 341 726 

arba užsukus į Vaikų ir jaunimo biblioteką (H. Manto g. 25) 

Projektą finansuoja: Asociacija LATGA 

Į viršų