Pradžia

Kalėdų eglučių kiemelis: šventinė gruodžio mėnesio renginių programa

Atnaujinta: 2023-11-28
Pradžia

Iki gražiausių metų švenčių likus mažiau nei mėnesiui, uostamiesčio erdvės pamažu virsta tikra kalėdine pasaka. Viena tokių vietų, kurioje galima pajusti šventinę nuotaiką – Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Saulės laikrodžio kiemelis. Dešimtus metus organizuojamas eglučių kiemelis kasmet suburia bendruomenes ir kuria ypatingą kalėdinę atmosferą Klaipėdos mieste. 

Nuo gruodžio 6 iki sausio 6 dienos į kiemelį užsukę lankytojai, gali ne tik išvysti originalias Klaipėdos įmonių, įstaigų, organizacijų, bendruomenių ar pavienių asmenų kurtas eglutes, bet ir balsuoti už labiausiai patikusias. Tai padaryti galima bibliotekos registratūroje arba interneto svetainėje www.egluciukiemelis.lt.

Visą gruodžio mėnesį kiemelyje taip pat vyks nemokami projekto „Pop-up kiemas” ir kiti šventiniai bibliotekos organizuojami renginiai ir edukacijos:  Vilniaus teatro „Lėlė“ spektaklis vaikams „Pelenė“, koncertas „Jei tikėsi stebuklu“ su Justina ir Vytautu Kairiais, kanklių muzikos vakaras su Agota Zdanavičiūte, akustinis vakaras su INGAJA, susitikimas su rašytoju Tomu Dirgėla, šeštadienio dirbtuvės šeimoms su savanore Gabija,  kalėdinių puokščių kūrybinės dirbtuvės su gėlių studijos „Samanota“ vadove Asta Piliutikiene, klounų teatro studijos „Dulidu“ pasirodymo premjera, atlikėjo Gyčio Šimelionio koncertas.

Visi renginiai – nemokami. 

Renginį finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.

Renginio rėmėjai: „Baltisches haus“, „Studlendas“, „Kavos architektai“, „Sangaida“, „Samanota“, PC „Šilas“.

Renginio partneriai: Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras, Klaipėdos dramos teatras, Europe Direct Klaipėda, Klaipėdos lėlių teatras.

Į viršų