Pradžia

Kalėdų eglučių kiemelis – atidarytas!

Atnaujinta: 2023-12-07
Pradžia

Klaipėdietišką žiemos vakarą, gruodžio 6 d., bibliotekoje sušvito Kalėdų eglučių kiemelis! Dešimtus metus vykstantį kiemelį papuošė ir kalėdinę atmosferą sukūrė net 42-jų bendruomenių eglutės. Jas įžiebti padėjo Klaipėdos dramos teatro aktorius Vaidas Jočys, įkūnyjęs įspūdingą varnėną, o žiemos pakąsti šventės svečiai galėjo sušilti kupole vaišindamiesi karšta arbata ir klausydamiesi pasakų įrašų.

Eglučių kiemelį kviečiame aplankyti iki sausio 6 dienos bibliotekos darbo metu (negalintys atvykti kviečiami pasižvalgyti virtualioje galerijoje www.egluciukiemelis.lt. Išsirinkus savo favorites balsuoti už labiausiai patikusias bibliotekos registratūroje arba internetu. Gražiausių eglučių kūrėjai bus apdovanoti sausio 10 d. bendruomenėms skirtoje Padėkos popietėje.

Primename, kad visą gruodžio mėnesį kiemelyje vyks nemokami projekto „Pop-up kiemas“ ir kiti šventiniai bibliotekos organizuojami renginiai ir edukacijos:  Vilniaus teatro „Lėlė“ spektaklis vaikams „Pelenė“, koncertas „Jei tikėsi stebuklu“ su Justina ir Vytautu Kairiais, kanklių muzikos vakaras su Agota Zdanavičiūte, akustinis vakaras su INGAJA, susitikimas su rašytoju Tomu Dirgėla, šeštadienio dirbtuvės šeimoms su savanore Gabija,  kalėdinių puokščių kūrybinės dirbtuvės su gėlių studijos „Samanota“ vadove Asta Piliutikiene, klounų teatro studijos „Dulidu“ pasirodymo premjera, atlikėjo Gyčio Šimelionio koncertas.

Visi renginiai – nemokami. 

Renginį finansuoja: Klaipėdos miesto savivaldybė.
Renginio rėmėjai: „Baltisches haus“, „Studlendas“, „Kavos architektai“, „Sangaida“, „Samanota“, PC „Šilas“.
Renginio partneriai: Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras, Klaipėdos dramos teatras, Europe Direct Klaipėda, Klaipėdos lėlių teatras.

Į viršų