Pradžia

Akcija „Kalėdos batų dėžėje“

Atnaujinta: 2023-11-29
Pradžia

Labdaros ir paramos fondas „Safehaven LT“ kviečia prisijungti prie akcijos „Kalėdos batų dėžėje“. Šios akcijos tikslas – nuvežti Kalėdas į Ukrainą, į regionus, kur tiek kariai, tiek vaikai svajoja, kaip išgyventi ir net negalvoja apie šventes.

Jūsų į dėžutes supakuotos dovanos keliaus kariams ir vaikams, gyvenantiems Ukrainos rytuose, Kramatorske, Slovjanske, Lymane, Iziume, Balaklijoje ir aplink.

Dovanų dėžutes prašome atnešti iki gruodžio 15 d. į  bibliotekos Registratūrą (H. Manto g. 25).

  • Patarimai, ką pakuoti į dovanėlę vaikui:

Spalvinimo knygelės, vitaminai, saldumynai, nedideli žaisliukai (nauji arba švarūs ir geros kokybės), konstruktoriai, dėlionės, atsarginiai maitinimo šaltiniai (power bankai).

Jei dovana ruošiama vyresniam vaikui, tinka makiažo rinkinukai panelėms, papuošalų gamybos rinkinukai ir pan., megztos kojinės.

Jei dovanėlė naujagimiui – mišinukai, sauskelnės, kandukai, kūdikių maistelis.

Ant dovanėlės pažymėkite, kokiam amžiui ar lyčiai skirta dovana, jeigu dovana tinka ir mergaitei, ir berniukui, pažymėkite, kad dovana universali ir nuo kokio amžiaus tinkama.

  • Patarimai, ką pakuoti į dovanėlę kariui:

Turniketas, izraelietiškas tvarstis, energetinis gėrimas, atsarginiai maitinimo šaltiniai (power bankai), termorūbai, pašildukai į batus, taktinės pirštinės, vaistai nuo skausmo ir peršalimo, šildantys tepalai, šildantys pleistrai, gertuvės, šokoladukai, riešutai, žygiui skirti stalo įrankiai, žiebtuvėliai, žibintuvėliai, drėgnos servetėlės, megztos kojinės, kava, arbata.

Akciją organizuoja labdaros ir paramos fondas „Safehaven LT“ ir partneriai.

Į viršų