Pradžia
Renginys

Vydūno knygų pristatymas | Susitikimas su Broliu Benediktu Jurčiu OFM

2022 Birželio 02 d. 17:00—18:00 Konferencijų salė
Pradžia
*photo*
Birželio 2 d. 17 kviečiame į Vydūno knygų „Apie tikėjimą“ ir „Apie gyvenimą ir sveikatą“ pristatymą.
Renginys vyks bibliotekos Konferencijų salėje.
 
Vydūnas yra vienas žymiausių Mažosios Lietuvos kultūros veikėjų, mąstytojų ir rašytojų, garsiausias Lietuvoje sveikatos stiprinimo, sveikos gyvensenos žinovas bei propaguotojas.
 
Apie Vydūno fenomeną ir jo knygose atskleidžiamą gyvenimo išmintį, tikėjimą ir sveikatą savo mintimis plačiau pasidalins Brolis Benediktas Jurčys.
Renginį moderuos ir ištraukas iš Vydūno knygų skaitys režisierius Domininkas Malajavas.
Mažosios Lietuvos liaudies dainas atliks smuikininkė Rima Tamošiūnaitė.
 
Vydūno knygų sudarytoja – Rima Palijanskaitė.
 
Trumpai apie knygas:
„Apie Tikėjimą“ – knygoje publikuojami Vydūno tekstai, skirtingi forma ir stiliumi. Jie atskleidžia žmogaus būties gelmių, religinių mokymų, gyvojo tikėjimo (mistikos) esmę ir stebinančią mąstytojo išmintį, gebėjimą kalbėti gyvai ir suprantamai apie žmogaus ir aukščiausiosios būties ryšį.
 
„Apie gyvenimą ir sveikatą“ – knygoje publikuojami Vydūno tekstai apie žmogaus prigimtį, gyvenimą ir sveikatą; meilę, lyčių kultūrą ir šeimą; savimonę, darną ir kitus žmogaus sveikatai svarbius gyvenimo aspektus.
 
---
Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.
Į viršų