Pradžia
Renginys

Vilniaus krašto žolelės ir astrologija. Pristatymas su arbatų degustacija

2023 Rugsėjo 13 d. 16:00—17:00 Konferencijų salė
Pradžia
*photo*
Renginio metu etnografė, etikos, muzikos ir etninės kultūros mokytoja, Vilniaus krašto Etnografinio muziejaus Čekoniškių kaimo verbų ir buities seklyčios vedėja Janina Norkunienė pasidalins per kelias kartas šeimoje praktikuojamais vaistažolių rinkimo bei panaudojimo ypatumais, supažindins su Vilniaus krašto žoliavimo paslaptimis, žolių legendomis, jų suderinamumu, paskirtimi ir panaudojimu liaudies medicinoje. Kitas renginio svečias – mėgėjas astronomas, tyrinėtojas ir fotografas Genrich Selevič – papasakos apie visatos įtaką žmogui ir gamtai. 
 
Būtina išankstinė registracija: tel. (8 46) 412 531, el. p. abonementas@klavb.lt

Renginį finansuoja: Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus rajono savivaldybė

Renginio partneriai: Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus biblioteka, Slabados kaimo bendruomenė, Čekoniškių kaimo bendruomenė, asociacija „Vilniaus krašto verbų pynėjos“.

Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.

 
 
Į viršų