Pradžia
Renginys

VAIVOS MILONČIŪTĖS PIRMOSIOS POEZIJOS KNYGOS „SIELOS ŽINGSNIAI“

2023 Sausio 05 d. 17:30—18:30 Konferencijų salė
Pradžia
*photo*
Sausio 5 d. (ketvirtadienį) 17.30 val. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Konferencijų salėje vyks Vaivos Milončiūtės pirmosios eilėraščių knygos „Sielos žingsniai“ pristatymas.
 
Vaiva gimė ir augo Dzūkijoje, Lazdijų rajone. Klaipėdos universitete studijavo lietuvių kalbą, literatūrą ir etnologiją. Trylika metų dirbo Palangos miesto savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus savivaldybės kalbos tvarkytoja. Jūra, upė, metų laikų kaita, gamtos grožis – didieji jos mokytojai ir įkvėpėjai, pabudinę viduje slypinčią kūrėjo prigimtį bei atvėrę slapčiausias širdies kerteles. ,,Atsidarė poezijos vartai, susisėmus nešuosi į rėtį, o ji krenta, o byra, nežinau net dažnai, kur padėti“, – sako poezijos knygelės „Sielos žingsniai“ autorė apie plūste užplūdusį eilių derlių ir kasryt užklumpančius žodžius, kuriuos keturis mėnesius, ,,kad nepabėgtų ir tolin nenurūktų“, krovė į posmus ir suguldė pirmojon knygelėn.
 
,,Vaivos poezija – širdies virpėjimas, tylus ieškojimas, trapios svajonės. Tai – ,,neiškalbėti Tylėjimai“ ir ,,neištylėti Kalbėjimai“, – literatūrine V. Milončiūtės pradžia džiaugiasi jos lietuvių kalbos mokytoja Loreta Kazlauskienė.
Debiutinės knygelės „Sielos žingsniai“ autorė nuoširdžiai dėkoja gausiam būriui prisidėjusių prie šios knygelės atsiradimo ir kviečia Jus į poezijai paskirtą vakarą bibliotekoje.
Į viršų