Pradžia
Renginys

Susitikimas ir grafiti dirbtuvės su menininku Pijumi Čeikausku (Pidžinu)

2023 Rugsėjo 14 d. 16:30—20:00 Muzikos ir scenos menų skaitykla
Pradžia
*photo*

Rugsėjo 14 d. 16.30 val. bibliotekos Muzikos ir scenos menų skaitykloje (II a.) kviečiame į susitikimą ir grafiti dirbtuves su Pijumi Čeikausku (Pidžinu).

PIJUS ČEIKAUSKAS – gatvės menininkas ir vizualizacijų kūrėjas, kurio kūryba žavi ryškiomis spalvomis, neįprastomis formomis ir įvairiomis kūrybinėmis iniciatyvomis.  Pijui artima švietėjiška veikla: organizuoja kūrybines dirbtuves, kuria bendruomenę gatvės menu besidomintiems žmonėms. Naujausias Pijaus kūrybinis projektas Klaipėdoje – gatvės meno parkas „Artojo6”,  kuriame susijungia vizualinė ir performatyvioji kūryba. Menininko vizija mieste turėti atvirą galeriją, kurioje gyvuotų muralai ir klestėtų gatvės menininkų bendruomenė.  

Pirmos renginio dalies metu Pijus renginio dalyvius supažindins su trumpa grafiti istorija ir kvies pasigaminti lipdukus.

Būtina registracija: https://forms.office.com/e/Bn2yuGuba9 

Antros renginio dalies metu, kuri prasidės 18 val. Pijus kvies išbandyti grafiti meną ant legalios sienos, esančios adresu: Artojo g. 6 (Klaipėda).

Dalyviams bus suteikiama visos reikalingos apsaugos ir priemonės.

Būtina registracija: https://forms.office.com/e/8eVxLW0YqV 

Registracija į renginius vykdoma iki rugsėjo 11 d.

 

 

Renginys yra projekto „Kūrybinė laboratorija: pažintis, įkvėpimas, pokytis“ dalis.

Renginį finansuoja: Klaipėdos miesto savivaldybė. 

Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje. 

Į viršų