Pradžia
Renginys

Spektaklis „Kontis ir tvarkius“ apie įpročius, tausojančius gamtą

2023 Rugsėjo 12 d. 11:00—12:00 Saulės laikrodžio kiemelis
Pradžia
*photo*

Rugsėjo 12 d. 11 val. bibliotekos Saulės laikrodžio kiemelyje vyks nemokamas spektaklis vaikams „Kontis ir tvarkius“ apie įpročius, tausojančius gamtą.

„Kontis ir Tvarkius“ – tai pasakos apie didžiulį norą būti reikalingu. Tokį norą turi ne tik žmonės, bet ir daiktai. Jie, kaip ir žmonės, nori būti laimingi, mylimi, reikalingi. Bet žmonės dažnai savo daiktais atsikrato. Kontis ir Tvarkius – du draugai, kurie padeda išmestiems žmonių daiktams gyventi toliau ir vėl jaustis laimingais. Kontis daiktus pažįsta geriau nei žmones ir jis labai nori, kad žmonės nepirktų tiek daug daiktų ir jų neskriaustų. Kontis turi ir daugiau norų, nes norų turėti yra gerai.

Končio, Tvarkiaus ir kitų šio spektaklio personažų nuotykiai leidžia vaikams suprantama kalba papasakoti apie neišnaudotas atliekų rūšiavimo galimybes. Tai pirmasis „žalias“ lėlių spektaklis vaikams, įkvėpiantis rūšiuoti. Vaikai – labai imlūs ir greitai mokosi, todėl po spektaklio jie ne tik galės atpažinti rūšiavimo konteinerius, bet ir priminti tėveliams apie rūšiavimą. Vaikai nebus pasyvūs spektaklio stebėtojai, bet aktorių padedami bus įtraukti į veiksmą.

Dailininkė ir režisierė – Loreta Skruibienė.
Vaidina: Jūratė Kundrotienė ir Rūta Petkutė.
Muzikos autorius – Vytautas Skruibys.

Spektaklį pastatė VšĮ Alytaus lėlių teatras „Aitvaras“ pagal Aldonos Zinkevičiūtės-Jankauskienės knygą „Kontis ir Tvarkius“. 

Registracija būtina: https://forms.gle/wQyjA93U6JUbxMWe7

Trukmė – 40 min.

 

Į viršų