Pradžia
Renginys

ŠEŠTADIENIO DIRBTUVĖS ŠEIMOMS SU SAVANORĖMIS GABIJA IR URTE

2023 Balandžio 01 d. 13:00—14:00 Vaikų ir jaunimo biblioteka
Pradžia
*photo*
Balandžio šeštadieniais kviečiame šeimas kartu su kūrybingosiomis bibliotekos savanorėmis Gabija ir Urte paskaityti žiemiškų istorijų bei sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.
 
Balandžio 1 d. Melagių dienos tortas
Melagių dieną skaitysime smagią Beno Bėranto ir Vilijos Kvieskaitės paveikslėlių knygą „Riešutortas“. Tai jauki ir šilta knyga apie voveriuko ir varniuko nuotykius. Šiedu slapta sušlamščia visus riešutus, kuriuos mama saugojo šventei. O kai mama jų pasigenda, išdykėliai kaltę suverčia lapei. Žinoma, melo riešutai toli nerieda... Linksma ir pamokoma istorija suteiks progų pakalbėti su vaikais apie svarbius dalykus: sąžiningumą, mandagų elgesį ir tai, kad melas visuomet išaiškėja. Perskaitę istoriją iš spalvoto popieriaus išsikepsime šventinį riešutų tortą.
 
Balandžio 15 d.  Laimė stiklainyje
Trečiąjį balandžio šeštadienį skaitysime Davide Calì ir Marco Somà knygą „Laimės prekeivis“. Turbūt ne kartą yra tekę girdėti, kad laimės nenusipirksi. Skaitysime istoriją , kurioje vieną dieną prie laimės prekeivio furgonėlio nusidriekia nemaža eilė. Vieni perka po kelias pakuotes, kiti bando nusiderėti. Treti neperka nieko, nes yra įsitikinę, kad laimės negalima parduoti ar nusipirkti. Ar tikrai? Atsakymą į klausimą sužinosite mūsų dirbtuvėse. ir ne tik sužinosite, bet ir išsinešite savo laimės stiklainį.
 
Balandžio 29 d.  Kodėl verta tvarkytis?
Paskutinį balandžio šeštadienį skaitysime Karl Jessica Martinello knygą „Net monstrai tvarkosi“. Išgirsite istoriją apie monstriuką, kuris labai nemėgo tvarkytis, bet kartą sutiko Jonuką, kuriam tvarkytis netgi labai patiko ir sužinojo svarbią paslaptį. Kokią? Atvyk ir sužinosi. Ir ne tik sužinosi, bet ir pasigaminsi savo monstriuką!
Dirbtuves ves bibliotekos savanorės Gabija ir Urtė, kurios sutiko padovanoti jaukias šeštadienių popietes Klaipėdos miesto šeimoms.
 
Dirbtuvėlės vyks Vaikų literatūros abonemento Laisvalaikio erdvėje.
Medžiagų parūpinsime.
Užsiėmimai NEMOKAMI.
Į viršų