Pradžia
Parodos atidarymas

Renatos Heredia piešinių ir poezijos parodos „Gilus jausmas“ atidarymas

2024 Birželio 06 d. 17:30—19:00 3 a. ekspozicinė erdvė
Pradžia
*photo*

Birželio 6d., ketvirtadienį, 17.30 val. 3 a. ekspozicinėje erdvėje, atidaroma Vilniuje kuriančios Renatos Heredia piešinių ir poezijos „Gilus jausmas“ paroda.

„Piešiniai mane tarsi susirado patys- pradėjau piešti, tada rašyti, vėl piešti, ir vėl rašyti. Tekstuose liedavau savo jausmus, emocijas. Kartais piešdavau daug, kartais retai.

Pieštukais maišydavau spalvas, kartais guldydavau jas šalia viena kitos. Kartais piešiniai įgaudavo konkretumo, kartais likdavo paslaptingomis abstrakcijomis. Tai padėjo man išreikšti tą „gilų jausmą“ , kurį jaučia žmogus tarsi pasinėręs į tamsaus ežero dugną. Toks buvo manasis būdas depresijai išreikšti.

Tada susiradau poetų, rašiusių depresijos tema. Užmezgiau su jais ryšį, jie man siuntė eilėraščius ,skaičiau juos ir dėliojau šalia piešinių, kad tekstas ir vaizdas įgautų bendrą išraišką arba atvirkščiai- išliktų kaip skirtybės.

Taip susidėliojo piešinių – poezijos paroda, skirta depresijos ligai, ir ją patyrusiems/patiriantiems žmonėms. “

-Renata Heredia

Piešiniai: Renatos Heredia

Eilėraščiai : Agnės Žagrakalytės, Linos Buividavičiūtės, Samantos Kuraitės, Petro Prako ir Dariaus Paplausko

Atidarymo metu eiles skaitys: Lina Buividavičiūtė, Samanta Kuraitė, Aistė Rekašiūtė

Paroda veiks: iki liepos 31 d.
_____________________

Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.

Į viršų