Pradžia
Renginys

Pokalbis „Eimunto Nekrošiaus teatras: režisierius, aktorius, literatūra“ ir Audronio Liugos dokumentinio filmo „Nutolinti horizontą“ peržiūra

2023 Rugsėjo 28 d. 19:00—20:00 Kitose erdvėse
Pradžia
*photo*

Rugsėjo 28 d. 19 val. Klaipėdos dramos teatro Mažojoje salėje (Teatro g. 20) vyks pokalbis „Eimunto Nekrošiaus teatras: režisierius, aktorius, literatūra“ ir Audronio Liugos dokumentinio filmo „Nutolinti horizontą“ peržiūra.

Dalyviai: prozininkas, dramaturgas Saulius Šaltenis, scenografė, kostiumų dailininkė Nadežda Gultiajeva, scenografas, architektas Marius Nekrošius, teatro ir kino aktorė Viktorija Kuodytė. Moderatorius – teatrologas Audronis Liuga.

Renginyje bus pristatoma režisieriaus Eimunto Nekrošiaus teatro literatūra, atskleidžiamas jo ryšys su rašytoju Sauliumi Šalteniu, ieškoma atsakymų, kiek spektakliuose išlieka literatūros ir kaip ji transformuojasi į naują meno kūrinį.Vyks diskusija apie E. Nekrošiaus teatro specifiką, jo santykius su aktoriumi, dramaturgu ir scenografu. Po diskusijos bus rodomas Audronio Liugos dokumentinis filmas „Nutolinti horizontą“.

Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.

Į viršų