Pradžia
Renginys

PAAUGLIŲ LITERTŪROS FESTIVALIS „JUODA – BALTA“ | ILIUSTRUOTOJOS LINOS ITAGAKI KŪRYBOS PRISTATYMAS

2023 Gegužės 26 d. 11:30—12:30 Kitose erdvėse
Pradžia
*photo*
Gegužės 25–26 dienomis Klaipėdoje vyks paauglių literatūros festivalis „Juoda – Balta“.
 
Į festivalio renginius kviečiami jaunuoliai galės pajusti literatūrą gyvai – susipažinti su rašytojais, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse ir sužinoti, kad knygą ir jos istoriją galima nuoširdžiai pamilti.
______________________________________________________________________
Gegužės 26 d., penktadienį, 11.30 val. Kviečiame į AJE Skatepark'ą (Gluosnių skg. 2a-k2, Klaipėda), kur įvyks iliustruotojos Linos Itagaki kūrybos pristatymas.

Lina Itagaki – grafikė, gyvenusi Japonijoje ir dirbusi video žaidimų kūrimo bendrovėje yra iliustravusi ne vieną apdovanojimus ir skaitytojų simpatijas pelniusią knygą (J. Vilė „Sibiro haiku“, Z. Mikailienė, N. Kostinienė „Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai“, R. Grybaitė „Grybo auksas“, A. Baranauskaitė „Nukas“)

Dailininkė kviečia į nepaprastą pamoką apie istorinių grafinių novelių (kitaip – komiksų) kūrimo ypatumus. Renginio metu Lina Itagaki papasakos kaip tikri žmonės virsta knygos personažais, kokią informaciją reikia surinkti, koks didžiulis nuotraukų perpiešinėjimo darbas laukia. Jaunimas sužinos ne tik apie knygos kūrimo, bet ir spaudos procesą – apie viską, ko reikia, kad knyga atsirastų.
___________________________________________________________________________
Būtina išankstinė registracija:
El. paštu: vaikams@klavb.lt
Telefonu: 846341726
 
Projektas finansuojamas Europos Solidarumo Korpuso lėšomis.
Į viršų