Pradžia
Renginys

Literatūrinės slinktys '21 | Rinkinio ir parodos pristatymas Klaipėdoje

2021 Rugsėjo 17 d. 17:00—18:00 13L galerija
Pradžia
*photo*
Jau dešimtąjį kartą vykstantis festivalis „Literatūrinės slinktys“ kasmet pristato jaunuosius literatus ir jau trečius metus iš eilės – jaunuosius dailininkus, kurių darbai kartu su proza ir poezija publikuojami penkių atskirų knygelių rinkinyje, šiemet papildytame festivalio dešimtmečiui skirta šeštąja knygele.
Festivalio renginyje dalyvaus „Literatūrinių slinkčių 2021” autoriai: Alina Borzenkaitė, Augustė Jasiulytė, Ieva Marija Sokolovaitė, Nomeda Griškevičiūtė, Uršulė Toleikytė, poetai iš Sakartvelo – Nika Lašchija ir Giorgis Šonija, bus oficialiai pristatyta festivalio paroda.
Renginyje gali dalyvauti tik turintys Galimybių pasą.
 
Paroda Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje (Galerijoje 13L) – tai aktyviai meno lauke veikiančių dailininkų kūrybos pristatymo erdvės tąsa, kurioje matomas jų savitas aplinkos ir rimties būsenų tyrinėjimas, susipinantis su ironija ir nerimu. Dailininkai, pasitelkdami netikėtus objektus ir medžiagas, jiems suteikia naują estetinę vertę, tokiu būdu sureikšmindami ar net mistifikuodami tikrovę.
Parodos dalyviai: Greta Šležaitė, Agota Bričkutė, Felicija Dudoit, Domas Mykolas, Karolina Latvytė Bibiano.
Parodos kuratorė Emilija Statinaitė.
Paroda eksponuojama rugsėjo 14 – spalio 5 d.
---
Festivalio organizatorius: Asociacija SLINKTYS
Iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba
Partneriai: Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus biblioteka, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės biblioteka, LRT klasika, IRGI galerija, Rašytojų klubas, baras PAVILJONAS
Į viršų