Pradžia
Renginys

KLAIPĖDOS DRAMOS TEATRAS PRISTATO | PREMJERA! PIRMASIS VINILAS IŠ TEATRO

2022 Lapkričio 29 d. 18:00—19:30 Muzikos ir scenos menų skaitykla
Pradžia
*photo*
Spektaklis yra magiška, nepakartojama patirtis, jo negalima atsukti, sustabdyti ir paleisti iš naujo. Kaip benorėtume, namo galime išsinešti tik giliai viduje nugulančius savo įspūdžius.

Taip buvo iki šiol. Klaipėdos dramos teatras pristato Agatos Dudos-Gracz spektaklio „Tarp Lenos kojų, arba „Švenčiausiosios Mergelės Marijos mirtis“ pagal Mikelandželą Karavadžą“ muzikos vinilą.
 
Baroko pasaulio vaizdais ir emocijomis liepsnojantis spektaklis skamba intensyvia kompozitoriaus Łukaszo Wójcik-Zawierucha muzika. Joje įsipina galingas, rezonuojantis Cešyno katedros vargonų skambesys, lietuviškų sutartinių fragmentai ir atmosferiškai sklindantys aktorių balsai. Ieškodamas įkvėpimo, Ł. Wójcik-Zawierucha klausėsi bažnytinės muzikos, kartvelų chorinio polifoninio dainavimo ir grigališkojo choralo, bet pagrindinis atspirties taškas – pati pjesė.
 
Kviečiame lapkričio 29 d. 18 val. į šio vinilo pristatymą Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos audiotekoje. Vinilo pristatyme dalyvaus Klaipėdos dramos teatro vadovas Tomas Juočys bei teatro meno vadovas Gintaras Grajauskas.
Interviu su kompozitoriumi Ł. Wójcik-Zawierucha: https://www.kulturpolis.lt/.../spektaklyje-pagal.../
 
Po renginio bus galima įsigyti vinilą ir bilietus į spektaklį „Tarp Lenos kojų, arba „Švenčiausiosios Mergelės Marijos mirtis“ pagal Mikelandželą Karavadžą“.
 
Nuotraukos autorius Domas Rimeika.
Į viršų