Pradžia
Edukacija

I. Neimantės paskaita tėvams su mažyliais „Džiaugsmas per judesį: kaip palaikyti fizinį aktyvumą kartu su vaiku ir stiprinti tarpusavio ryšį?“

2021 Lapkričio 04 d. 16:00—17:00 Renginių salė
Pradžia
*photo*

Lapkričio 4 d. 16 val. bibliotekos Renginių salėje (II a.) vyks paskaita tėvams kartu su mažyliais iki 3 metų. Užsiėmimą ves lektorė, edukologė, visuminio šeimos ugdymosi akademijos „Family Lab Academy“ mokytoja Indrė Neimantė.

Paskaitoje kalbėsime apie šokių su kūdikiais, mažyliais ir vaikų jogos naudą suaugusiajam ir vaikui. Susipažinsime su pagrindiniais principais ir kaip visa tai nesunkiai pritaikyti namuose. Aptarsime smagaus judesio namuose receptus.

Kviečiame atvykti ir klausytis paskaitos kartu su savo mažyliais! Jiems paruošime saugią žaidimų erdvę. Paskaita bus filmuojama ir vėliau transliuojama bibliotekos „Facebook“ paskyroje.

I. Neimantės paskaita tėvams – tai penktoji paskaitų ciklo, skirto tėvams, auginantiems vaikus iki 3 metų, dalis. Siekdami suteikti jaunoms šeimoms žinių apie kūdikių ir vaikų ugdymą, nuo spalio 7 d. iki gruodžio 9 d. kiekvieną ketvirtadienį Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje vyksta paskaitos apie vaikų iki 3 metų ugdymą, sėkmingą socialinę, emocinę, kalbinę, fizinę ir pažintinę raidą. Tikimės, kad paskaitos jaunoms šeimoms suteiks žinių ir pasitikėjimo, bendrystės jausmo.

Paskaita nemokama, būtina registracija. Vietų skaičius ribotas!

Registracijos forma: https://bit.ly/3biUJih.

Dalyvavimas tik su galimybių pasu. Renginio metu būtina dėvėti apsauginę veido kaukę.

Paskaitos yra projekto „Augu su biblioteka“ dalis. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Į viršų