Pradžia
Renginys

Frankofonijos klubo „Bonjour de France!“ susitikimas

2021 Lapkričio 10 d. 16:00—17:00 Audioteka
Pradžia
*photo*

Bibliotekoje vyksta frankofonijos klubo „Bonjour de France!“ renginių ciklas. Laukiama prancūzų kalbą mėgstančių ir ja kalbančių klaipėdiečių. Tikimasi, kad šie renginiai suteiks daugiau žinių apie Prancūziją, jos kultūrą, be to, tai nuostabi proga praplėsti akiratį, susipažinti su naujais žmonėmis, pamilti šį kraštą.

Lapkričio 10  d. 16 val. kviečiame į trečiąjį klubo susitikimą bibliotekos Audiotekoje (II a.). Jo metu susipažinsite su Normandijos regiono istorija, kultūra, kulinarija bei lankytinomis vietomis. Normandija – žaliuoju kraštu vadinamas istorinis Prancūzijos regionas, įkvėpęs ne vieną impresionizmo kūrėją. Taip pat tai bibliotekoje besisvečiuojančio Prancūzų Instituto Lietuvoje stažuotojo Richard Sassier gimtinė. 

Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešajai bibliotekai bendradarbiaujant su Prancūzų institutu Lietuvoje į biblioteką atvyksta R. Sassier – instituto stažuotojas iš Prancūzijos. R. Sassier kilęs iš Normandijos. Universitete studijavo anglų kalbą, o savo gimtosios kalbos jis gali mokyti ir kitus. Sukaupęs nemažą patirties bagažą R. Sassier atvyksta supažindinti su prancūzų kalba ir kultūra.

Renginiai nemokami, būtina registracija: https://forms.gle/snag3goadFkLxZVb7.

Dalyvavimas tik su galimybių pasu. Renginio metu būtina dėvėti apsauginę veido kaukę.

Į viršų