Pradžia
Renginys

Birželio 1-oji | Vaikų gynimo diena bibliotekoje

2021 Birželio 01 d. 11:00 - 00:00 Saulės laikrodžio kiemelis
Pradžia
*photo*
Birželio 1 d. vaikus ir jų šeimos narius kviečiame į bibliotekos Saulės laikrodžio kiemelį, kuriame visą dieną rasite smagių veiklų: galėsite suptis, išbandyti vasaros slides, kojūkus ir kitus smagius ekologiškus lauko žaidimus. Kiemelyje atidarysime lauko skaityklėlę, kurioje rasite patogių vietų poilsiui, skaitymui ar smagiam bendravimui su kava iš bibliotekos kiemelyje dirbančios kavinukės.
Patys mažiausieji bus laukiami bibliotekos bičiulių Family Lab Academy edukacijose:
• 11.00–11.30 val. šokiai su kūdikiais (instruktorė Indrė Neimantė, Family Lab Academy):
- Pasirūpinkite lengvais, judesių nevaržančiais drabužiais sau ir vaikeliui, patogia avalyne šokiams ant žolės, vandens gertuve;
- Tinkami įvairūs Jums ir vaikeliui patogūs ergonominiai nešynių variantai: vaikjuostė, Mei Tai, konstruota nešioklė, slingas ir kt.;
- Jei neturite nešynės, ne bėda! Šokių metu galėsite išbandyti „Nešu vaiką“ nešiokles (kiekis ribotas). Padėsime Jums tinkamai užsidėti ir patogiai šokti.
• 11.00–13.00 val. patyriminis kūrybinis užsiėmimas mažiesiems tema „Miško takeliu“ (1-5 m.). (Family Lab Academy).
Leidykla „Tikra knyga“ pasiūlys įsigyti naujausių išleistų knygų.
Edukacijos yra projekto „Augu su biblioteka“ dalis. Šiuo projektu šiltuoju metų laiku šeimos su vaikais iki 3 metų bus kviečiamos į kūrybinius užsiėmimus vasaros lauko skaityklose Klaipėdos miesto žaliosiose erdvėse bei Nidoje. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje numatoma sukurti vaikams nuo 0 iki 3 metų saugią žaidimų ir skaitymo erdvę bibliotekoje, kur šeimos bus kviečiamos skaityti vaikams nuo pat gimimo, bus rengiami knygų pristatymų, kūrybinių veiklų bei žinių apie ugdymą ciklas iki pat vėlyvo rudens.
 
Būtina išankstinė registracija el. paštu vaikams@klavb.lt arba tel. (8 46) 341 726
Į viršų