Pradžia
Edukacija

Animuotų knygų viršelių dirbtuvės su Indre Pavilonyte ir Martynu Paviloniu

2021 Rugsėjo 11 d. 11:30—13:00 Vaikų sk. abonementas
Pradžia
*photo*

Animacijos ir videožaidimų festivalio BLON – ir Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje! Rugsėjo 11 d. 11.30–13 val. vyks animuotų knygų viršelių dirbtuvės su Indre Pavilonyte ir Martynu Paviloniu.

Kviečiame leistis į jaudinančius atradimus kartu su paslaptingaisiais Martvudo girios gyventojais marmiais! Susitikimo metu knygų visai šeimai „Marmiai“ autoriai I. Pavilonytė ir M. Pavilonis vaikams daugiau papasakos apie ypatinguosius marmius ir Martvudo girią.

Kūrybinių dirbtuvių metu vaikai, pasitelkę spalvas ir skirtingas formas, galės susikurti savo asmeninį marmių pasaulį bei jį animuoti.

Dirbtuvių trukmė – iki 1,5 val., rekomenduojama 7–12 m. vaikams. Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/MrMKQfPzrcYXtgRE6. Vietų skaičius ribotas.

Dvyniai I. Pavilonytė ir M. Pavilonis vaikų literatūros pasaulyje debiutavo 2017 m. ir savo sąskaitoje jau turi keturias knygas vaikams. Tai išskirtinė knygų serija vaikams apie jausmus, pažinimus ir mistiškas nakties būtybes – marmius.

Į viršų