Pradžia
*

Mokymai „Fotografija – įrankis profesionaliems ir privatiems projektams“

2024 Vasario 03 d. 13:00—15:00 3 a. ekspozicinė erdvė
Pradžia
*photo*
Vasario 3 d. 13 val. bibliotekos Literatūros užsienio kalbomis skaitykloje (III a.) vyks mokymai „Fotografija – įrankis profesionaliems ir privatiems projektams“, kuriuos ves latvių fotografas Andrejs Kovalovs.
 
Fotografas Andrejs Kovalovs (Latvija) dirbtuvių metu dalyviams suteiks pagrindinius įrankius ir suvokimą, kaip fotografija gali padėti įgyvendinti projektus skirtingose srityse – versle, švietime, asmeniniame gyvenime. Dirbtuvių metu dalyviai susipažins su fotografijos pagrindais ir praktiškai išbandys įgytas žinias.
 
Mokymų metu fotografas apžvelgs tris pagrindines temas, kurios yra svarbios pradedant kelionę nuo fotografavimo iki galutinio produkto:
 
- Nuotraukos charakteristikos ir teorinės priemonės, kaip ją sukurti: kompozicija, šviesa, perspektyva, ritmas;
- Vaizdo redagavimas: vaizdų atrankos ir koregavimo principai – ekspozicija, šviesa, kontrastas, apkarpymas.
- Nemokamos internetinės priemonės „Canva“ naudojimas galutiniam produktui sukurti.
 
Susipažinus su teorija, ją panaudosime kurdami rinkodaros plakatą.
Apie autorių: Andrejs Kovaļovs – Latvijos fotografas, turintis profesinį išsilavinimą dokumentinės fotografijos ir meninių projektų srityje. Per savo 23 metus trunkančią fotografinę karjerą jis dalyvavo daugybėje seminarų, daugiausia dėmesio skirdamas autoriaus idėjų perteikimui, naudojant vaizdą kaip įrankį ir ypatingą dėmesį skiriant nespalvoto vaizdo estetikai. A. Kovaļovs surengė nemažai personalinių ir kolektyvinių parodų Latvijoje ir užsienyje. Jis yra aktyvus „Limbaži” fotoklubo narys. Vienas iš jo, kaip fotografo, tikslų yra dalytis savo žiniomis apie fotografiją.
 
 
Reikalinga mokymų metu su savimi turėti: išmanųjį telefoną arba fotoaparatą, užrašinę ir rašiklį.
 
Nemokami mokymai vyks anglų kalba.
______
„Erasmus+ projektą „Photography Kaleidoscope: Inclusion, Communities, and Knowledge“ finansuoja Europos Sąjunga.
_______
Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.
Į viršų