Pradžia

Nesuk sau galvos: 23 būdai, padėsiantys atsikratyti streso, negatyvių minčių, atgauti proto ramybę ir gyventi šia akimirka

Atnaujinta: 2024-03-27
Pradžia
Autorius: Nick Trenton

Knyga „Nesuk sau galvos“ gvildena tai, ką jums tenka patirti, gilinasi į varginančias jūsų išgyvenamas situacijas, mąsto, kaipgi taip nutiko, kad įsisukote į nerimo ir streso verpetą. Pasaulyje gerai žinomas autorius Nickas Trentonas padės jums įveikti susikurtas kliūtis. Jo siūlomos konkrečios ir laiko patikrintos praktikos pravers nuraminant protą, suvaldant besisukančias mintis ir keičiant mąstymo įpročius. Šioje knygoje rasite ne vieną mokslinį metodą, kuris visiškai pakeis jūsų galvojimą apie save ir padės atsikratyti nenaudingų mąstymo modelių.

Nickas Trentonas užaugo kaimo vietovėje Ilinojuje, jis – ūkio vaikis. Vaikystėje jo geriausias draugas buvo taksų veislės šuo Leonardas. Ilsėkis ramybėje, Leonardai. Galiausiai Nickas paliko ūkį, įgijo ekonomisto bakalauro laipsnį bei magistro laipsnį biheviorizmo psichologijos srityje. Jis mėgsta sakyti, kad tapo profesionaliu savo mylimiausio hobio – žmonių stebėjimo – ekspertu. O kitas jo pomėgis – rašymas.

Į viršų