Pradžia

Openheimeris. Pasaulių griovėjas

Atnaujinta: 2024-06-27
Pradžia
Autorius: Frank Vidoc

Istorija negailestingai pamiršta net ryškiausias asmenybes, tačiau vienas vardas amžiams išliks tariamas ir su susižavėjimu, ir su siaubu: J. Robertas Oppenheimeris. Mįslinga, tragiška ir prieštaringa asmenybė – žmogus, kuris išrado atominę bombą ir amžiams pakeitė pasaulio istoriją.

Atskleiskite vizionieriaus protą – Roberto Oppenheimerio, paradoksalaus žmogaus, genialaus, konfliktiško ir vedamo misijos, kuri visiems laikams pakeis žmonijos istorijos eigą. Keliaukite kartu su juo per mokslo sales ir stebėkite, kaip susilieja intelektualinis įkarštis ir moralinė dilema, nulėmusi jo gyvenimo kelią. Knygoje „Openeimeris. Pasaulių griovėjas“ nevengiama paliesti audringo asmeninio Oppenheimerio gyvenimo. Atskleiskite intymią dramą apie žmogų, kuris kovojo su milžiniška savo kūrinio galia ir pasekmėmis – nuo svaiginančios mokslinių atradimų šlovės iki sukrečiančio etinių dilemų svorio.

Pasiruoškite svaiginančiam pasinėrimui į pačią Manheteno projekto esmę, kur slaptumas, mokslo išradingumas ir Antrojo pasaulinio karo pralaimėjimo grėsmė lėmė siaubingiausio kada nors sukurtas ginklo gimimą. Tapkite mokslinių pastangų ir etinių ginčų, kurie visam laikui susies Oppenheimerį su didžiule mūsų pasaulio transformacija, liudininkais. „Pasaulių griovėjas“ gilinasi į Oppenheimerio kūrybos padarinius ir jo paliktą palikimą. Ar jis išgelbėjo pasaulį, ar tiesiog sukūrė įrankius galimam jo sunaikinimui ateityje? Apsvarstykite jo veiksmų atgarsį, kuris vis dar skamba šiuolaikinėje visuomenėje – ypač dabar, kai gyvename Trečiojo pasaulinio karo grėsmės akivaizdoje.

Leiskitės į kelionę laiku – įtraukianti, verčianti susimąstyti ir istoriškai tiksli knyga „Pasaulių griovėjas“ kviečia iš naujo išgyventi lemtingą epochą, atsidurti prie atradimų slenksčio ir tapti vieno žmogaus genialaus proto gilaus ir ilgalaikio poveikio liudininkais. Leiskitės į J. Roberto Oppenheimerio pasaulį, kuriame susiduria genialumas ir beprotybė; kur žmonijos istoriją visiems laikams pakeitė vieno vizionieriaus rankos prisilietimas.

Į viršų