Pradžia

Nėra blogų dalių

Atnaujinta: 2024-03-27
Pradžia
Autorius: Richard C. Schwartz

Ar yra tik vienas „jūs“? Mus mokė manyti, kad turime tik vieną tapatybę, ir jausti baimę ar gėdą, kai nepavyksta suvaldyti savo vidinių balsų, neatitinkančių idealo, kuriuo, mūsų manymu, turėtume būti. Tačiau dabar dr. Richardo Schwartzo tyrimai leidžia suabejoti šia vienalypio proto teorija.

„Visi mes gimėme su daugybe subasmenybių, arba dalių, – sako dr. Schwartzas. – Šios dalys nėra tik vaizduotės vaisius ar simboliai. Tai būtybės, egzistuojančios mumyse kaip vidinė šeima, o raktas į sveikatą ir laimę – gerbti, suprasti ir mylėti kiekvieną dalį.“

Dr. Schwartzo vidinės šeimos sistemų (VŠS) modelis dešimtmečius skatino psichologijos pokyčius. Skaitydami knygą „Nėra blogų dalių“ sužinosite, kodėl VŠS taip veiksmingai padeda gydyti traumas, priklausomybes ir depresiją, taip pat kaip šis naujas sąmoningumo supratimas gali radikaliai pakeisti mūsų gyvenimą.

VŠS yra paradigmą keičiantis modelis, nes suteikia mums veiksmingą metodą, padedantį gydytis patiems, gydyti mūsų kultūrą ir visą planetą. Kaip moko dr. Schwartzas: „Mūsų dalys kartais gali būti griaunančios ar žalingos, tačiau kai tik atsikrato naštos, jos grįžta prie gėrio esmės. Kai mes išmokstame mylėti visas savo dalis, galime išmokti mylėti visus žmones, o tai prisidės prie pasaulio sveikimo.“

Mokslų daktaras Richard C. Schwartz, PhD yra vidinės šeimos sistemos teorijos ir terapijos kūrėjas. Tai itin veiksmingas įrodymais pagrįstas terapinis modelis, kuris depatologizuoja asmenybės daugialypiškumą. Jo įkurtas VŠS institutas siūlo mokymus tiek specialistams, tiek plačiajai visuomenei. Šiuo metu jis dėsto Harvardo Medicinos mokykloje ir yra išleidęs penkias knygas. Daugiau informacijos rasite adresu ifs-institute.com.

Į viršų