Pradžia

Išpažinčių kambarys

Atnaujinta: 2024-06-07
Pradžia
Autorius: Lia Middleton

Buvusi policininkė, dabar privati detektyvė, sekanti neištikimus sutuoktinius, Emilija Heins turi paslaptį – negali atsitraukti nuo „Išpažinčių kambario“. Šiame internetiniame forume, turinčiame gausybę sekėjų, bet kas gali išpažinti savo nuodėmes be „jokių padarinių“. Tad vieni rašo slapta įsimylėję, kiti ką nors pavogę, o treti – netgi turėdami kėslų. Bet kartą šiame forume Emilija perskaito prisipažinimą įvykdžius žmogžudystę, jame įvardytos net dvi pavardės. Iš pradžių pamano, kad kažkas kvailioja. Bet randamas kūnas. Ir ne vienas.

Emilija suvokia aptikusi serijinius žudikus, gąsdinančius visuomenę, nes niekas nebėra įsitikinęs, kad nebus įvardytas kitoje išpažintyje. Mat jeigu tu turi paslaptį, žudikai tave ras – jie žino, kas tu ir ką padarei. Išpažinčių kambaryje išgyvena anaiptol ne visi, o forumo sekėjų skaičius tik auga.

Vadinasi, Emilijai lieka vienintelė išeitis – pamėginti žudikus sustabdyti...

Lia Middleton (Lia Midlton) – Didžiosios Britanijos aukščiausios kategorijos advokatė baristerė, kurios specializacija – baudžiamoji bei viešoji teisė ir nusikaltėlių reabilitacijos bei elgesio korekcijos vadyba. Trijų knygų autorė su šeima gyvena Bekonsfilde, Anglijoje. „Išpažinčių kambarys“ – tai psichologinis trileris su, pasak rašytojos, siaubo prieskoniu. Ši kvapą gniaužianti, šiurpios įtampos kupina knyga prikausto dėmesį nuo pirmųjų puslapių ir nebepaleidžia iki pat pabaigos.

Į viršų