Pradžia

Diabetas : ir svarbūs įspėjamieji ženklai, apie kuriuos neįtarėte

Atnaujinta: 2023-08-03
Pradžia

Knyga DIABETAS IR SVARBŪS ĮSPĖJAMIEJI ŽENKLAI, APIE KURIUOS NEĮTARĖTE padės išvengti, taip pat suprasti ir valdyti šią klastingą ligą. Kas sukelia diabetą? Ką daryti, jeigu jau išgirdote „nepagydomos ligos" diagnozę? Ši knyga – tai dažniausiai pasitaikančių būklių, su kuriomis susiduria žmogus, kuriam diagnozuotas II tipo diabetas, rinkinys. Be paaiškinimų, kaip kiekvieną iš jų sukelia diabetas, konkrečių būklių bei padarinių aprašymų, čia taip pat pateikiama patarimų, kaip gydyti ir valdyti diabetą.

Šioje knygoje rasite:

Aiškius paaiškinimus apie skirtingų diabeto komplikacijų tipus, pirmuosius įspėjamuosius ženklus ir jų priežastis, įskaitant genetikos, nutukimo ir gyvenimo būdo veiksnių įtaką.

Įžvalgas apie streso vaidmenį ir jo įtaką diabetui, veiksmingas strategijas, kaip valdyti streso lygį ir palaikyti emocinę gerovę.

Praktinius patarimus ir rekomendacijas, kaip laikytis sveikos gyvensenos, kad išvengtumėte diabeto arba atitolintumėte susirgimą juo, įskaitant vertingus patarimus, kokių maisto produktų būtina vengti.

Svarbią informaciją, kokie vitaminai gali sulėtinti ar net sustabdyti diabeto progresavimą.

Į viršų