Pradžia

Ar tikrai esu nevykėlė?

Atnaujinta: 2023-08-04
Pradžia
Autorius: Karyl Mcbride

Patyrusios šeimos terapeutės dr. Karyl McBride knyga „Ar tikrai esu nevykėlė?“ – puikus vadovas trokštantiems pasveikti tiems, kuriuos užaugino savanaudės, emociškai smurtaujančios ir toksiškos motinos. Ši knyga padės susigrąžinti savo gyvenimą.

Pirmoji knyga dukroms, patyrusioms narcisistiškų, savanaudiškų motinų smurtą – tai išsami specialisto pagalba, kurios reikia norint įveikti slegiančią praeitį ir pradėti mėgautis normaliu gyvenimu. Psichoterapeutė Dr. Karyl McBride, daugiau negu du dešimtmečius dirbanti moterų sveikatos srityje ir skaičiuojanti šimtus pokalbių su kenčiančiomis dukromis, padeda atpažinti plačiausiai paplitusius šio emocinio smurto padarinius ir sukurti individualią savisaugos, sprendimų priėmimo bei pasveikimo programą.

Šilta ir užuojautos kupina dr. McBride knyga „Ar tikrai esu nevykėlė?“ padrąsins ir įkvėps kiekvieną skaitytoją bei taps pagrindine priemone kelyje į pasveikimą.

Dr. Karyl McBride – licencijuota santuokos ir šeimos santykių psichoterapeutė, turinti didesnį negu trisdešimties metų darbo privačiame ir valstybiniame sektoriuje stažą. Jos specializacija – traumų gydymas. Karyl McBride yra didžiausią autoritetą narcisizmo srityje įgijusi specialistė ir knygos „Ar tikrai esu nevykėlė? Kaip išgydyti narcizių motinų dukras“ autorė, viena iš Psychology Today, Huffington Post tinklaraštininkų.

Į viršų