Pradžia

Edukacinė erdvė

Pradžia

Bibliotekos Edukacinė erdvė, įsikūrusi Herkaus Manto g. 9a, Klaipėdoje (laikinai paslaugos teikiamos Herkaus Manto g. 25), laukia kiekvieno, kuris ieško būdų išreiškti save per kūrybines veiklas, domisi technologinėmis naujovėmis, ekologija, nori įgyti skaitmeninio ir medijų raštingumo žinių ar smagiai praleisti laiką pramogaujant neįpareigojančioje aplinkoje. Edukacinės erdvės komanda – edukatoriai, bibliotekininkai bei IT specialistai – visada pasiruošę atsakyti į rūpimus klausimus, supažindinti su kompiuterinės ir programinės įrangos galimybėmis, papasakoti apie erdvėje vykdomas veiklas. Laukiame moksleivių, šeimų, jaunimo ir smalsių suaugusiųjų. 

Trijose skirtingose erdvėse: Laisvalaikio, Spaustuvėje, Kompiuterių klasėje, vyksta įvairi veikla. Rengiamos edukacijos nuo meninės iki techninės krypties, kiekvienam pagal pomėgius ir poreikius.

Edukacinėje erdvėje rasite galingų kompiuterių, su specialia programine įranga, skirtų dirbti su 3D modeliavimu ir medijomis, Wacom grafikos planšetę, 3D spausdintuvą, foto skenerį, Arduino ir Rasberry Pi mikrokompiuterius, planšetinius kompiuterius, Xbox, LEGO konstruktorių rinkinius, dronus, 360 kamerą.

Kam arčiau prie širdies tekstūros ir rankdarbiai, pas mus ras įvairių priemonių ir medžiagų. Siuvimo mašinos, popieriaus presai ir kitos priemonės užtikrina platų pasirinkimą kaip realizuoti kūrybiškumą.

Edukacinės erdvės patalpas galima nuomoti, nemokamai rengti renginius arba tiesiog praleisti laiką, pavyzdžiui, žaidžiant stalo žaidimus, kurių turime daug ir naujų.

Mes mielai dirbame su grupėmis, klasėmis, mėgstame palaikyti įvairias inciatyvas ir bendradarbiauti, dalyvaujame Lietuvos ir tarptautiniuose projektuose, rengiame ir įgyvendiname edukacines programas, kūrybines dirbtuves, edukacijas, mokymus ir informacinius renginius.  

Susisiekite su mumis

Tel.: (8 46) 412 529
El. paštas erdve@klavb.lt