Ieva Simonaitytė - Klaipėdos krašto rašytoja, autobiografinių apysakų ir romanų kūrėja, buities ir išskirtinių lietuvninkų likimų vaizduotoja. Jos literatūrinis palikimas priartina praeitį, praturtina ateitį, įkvepia mus didžiuotis savo kraštu.
Šiais metais Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka kviečia moksleivius į pirmąjį meninio skaitymo konkursą. Šiuo skaitovu konkursu siekiama ugdyti domėjimąsi Klaipėdos krašto literatūra ir atskleisti kiekvieno moksleivio individualybę ir ugdyti jaunų žmonių kūrybiškumą.
Skaitymo konkurso meno vadovė - aktorė, skaitovė, UNICEF Geros valios ambasadorė, lietuviškojo žodžio puoselėtoja ir skleidėja, Klaipėdos universiteto docentė Virginija Kochanskytė.
Norintys dalyvauti konkurse turi užsiregistruoti, užpildant el. formą.
Konkurso dalyviai skaito vieną arba du kūrinius, renkantis iš Klaipėdos krašto rašytojų kūrybos, I. Simonaitytės kūrinių arba ištraukų apie ją, o taip pat laisvai pasirinktą kūrinį. Abiejų skaitomų kūrinių trukmė neturi viršyti 8 min. Daugiau informacijos apie konkursą galite rasti konkurso nuostatose.