Artimiausiu metu

Daugiau sužinosite mūsų Facebook profilyje.

Darbo valandos

Pirmadienis - Penktadienis

Atsidaro

Užsidaro

Saus. 13
2017

Tikslas: Klaipėdos regiono jaunimui patraukliai pristatyti klasikės I. Simonaitytės ir jos premijos laureatų kūrybą, gerinti jų skaitymo įgūdžius, kritinį mąstymą ir literatūros kūrinių interpretavimą.
Projektas pasiūlys jaunimui pažiūrėti bendraamžių sukurtą literatūrinę kompoziciją „Kas tu?“ inscenizaciją pagal I. Simonaitytės romaną „Vilius Karalius“. Po šio spektaklio peržiūros vyks jaunimo diskusija . Spektaklis bus rodomas 4 vietovėse: Klaipėdoje, Priekulėje, Agluonėnuose ir Drevernoje.
Taip pat kuriama virtuali paroda „Kalba rašytojas: I. Simonaitytės literatūrinės premijos laureatas“, siekiant patraukliai pateikti rašytojus ir jų kūrinius, kurie laimėjo šią premiją, bus sukurta filmuota medžiaga, kurioje rašytojai išsakys savo įžvalgas, pamąstymus ir kūrinio sąsajas su Mažąja Lietuva ir I. Simonaityte. Paroda bus pristatoma mokyklose bendradarbiaujant su Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centru, taip pat Klaipėdos I. Simonaitytės bibliotekoje ekskursijų metu, Priekulės gimnazijoje, Agluonėnuose, Drevernoje.