egle narbutaite
 
Siekdami vidinės darnos, ieškome kūrybos ir kasdienės rutinos balanso. Taip nevengiame pasijuokti iš savęs, o kartais – priimti per rimtai.
Kviečiame apsilankyti menininkės Eglės Narbutaitės darbų parodoje bibliotekos Galerijoje 1H nuo kovo 8 d. ir jos darbuose atrasti bent dalelę savęs.

vareikis čepas kovo 11

Kovo 11 d. 14 val. bibliotekos Facebook ir Youtbue paskyrose kvietėme virtualiai dalyvauti Kovo 11-ajai skirtame renginyje.

Koks gi likimas ištiko Klaipėdos kraštą po Kovo 11-osios įvykių?

vasario 16

Kviečiame Vasario 16-osios proga dieną praleisti su nuostabaus grožio lietuvių poezija apie mūsų vienintelę – Lietuvą.
Visą dieną galėsite stebėti Klaipėdos dramos teatro bei Taško teatro aktorius skaitančius poeziją bei kalbančius gražius žodžius mūsų Tėvynei.

algimantas kirkutis
 
Sveikata – visais laikais neišsenkanti tema, apie kurią norime žinoti vis daugiau. Kvietėme prisijungti prie virtualios paskaitos ir sužinoti daugiau apie Vydūno sveikos gyvensenos koncepciją.
 
Paskaitos metu gydytojas kardiologas prof. Algimantas Kirkutis papasakojo, kuo ypatinga ir unikali Vydūno sveikatos samprata ir kaip ja vadovautis gyvenime.
Prof. Algimantas Kirkutis pristatė kartu su prof. Hansu Diehlu (JAV) išleistą knygą „Kaip išsigydyti širdies ir kitas lėtines ligas be vaistų?“.
 

ieva simonaityte, premija, literatura, diana latve
 
Šiemet Ievos Simonaitytės literatūrinės premijos skyrimo komisija nutarė, kad 35-oji literatūrinė premija už novelių romaną „Memelio gaisras“ skiriama jo autorei, biologei Dianai Latvei.
Novelių romane literatūrinėmis priemonėmis atskleidžiamas Klaipėdos krašto, vokiškojo Mėmelį ir naujai sukurtos sovietinio stiliaus Klaipėdos, gyvenimas ir humanistinės tradicijos, atveriama turtinga krašto istorija.
 

laisves forpostas
 
Kvietėme į virtualų parodos „Laisvės forpostas“ pristatymą sausio 13 d. 12 val. bibliotekos Facebook paskyroje.
Paroda eksponuojama Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje 1H galerijoje iki sausio 31 d.
Kviečiame apsilankyti bibliotekoje bei praleisti trečiadienio popietę dalyvaujant parodos virtualiame pristatyme: MLIM istorikas Saulius Karalius dalinsis žiniomis ir mintimis apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą lėmusius įvykius Klaipėdoje bei visoje Lietuvoje.
rastauskas, dagys
 
Sausio 8 d. 20 val. virtualus renginys bibliotekos Facebook paskyroje (nuoroda jau netrukus).
„Dramaturgas Bermudų trikampyje“ | Pokalbis apie literatūrą ir teatrą
Dalyvavo: Rolandas Rastauskas, dr. Jonas Dagys
plunksnele foto paroda
 
Kvietėme į projekto „Foto bičiulis“ akimirkų parodą 2021 m. sausio 5 d. 14 val. bibliotekos Facebook paskyroje.

Šio projekto tikslas – mažinti pažeidžiamų jaunimo grupių asmenų socialinę atskirtį ir didinti toleranciją, būnant veikliems ir bendradarbiaujantiems, skirtinguose socialiniuose vaidmenyse.
fotografijos ir poezijos
Kvietėme gruodžio 22 d. 17:00 val. į VIRTUALŲ Ingridos Mockutės-Pocienės parodos „Ne pirmą naktį nelauki sapno“ baigiamąjį pristatymą.
Išskirtinėje 1P galerijoje keletą mėnesių, kiekvieną penktadienį jungėsi fotografija ir poezija į nuostabų permormansą.
Kvietėme į paskutinę, 10-ąją JUNGTĮ.

vandenynai, virtuali paskaita
Kvietėme gruodžio 18 d. 16:00 val. virtualiai prisijungti prie virtualios paskaitos „Tvarios Kalėdos su Vandenynais“ bibliotekos Facebook paskyroje.
 
Kalėdų laukia tiek maži, tiek dideli...
Sunku įsivaizduoti, ar yra abejingų žiemos švenčių laikotarpiui.
Kaip bebūtų smagu laukti švenčių, esame užkietėję vartotojai ir dažnai pamirštame, kad turime prisidėti prie mūsų planetos saugojimo. O pradėti turime nuo savęs.