Sausio 26 d. 13 val. bibliotekos Konferencijų salėje vyks Nacionalinė viktorina. 

Šis renginys bus tarsi didelis individualus protmūšis, kurio metu dalyviai atsakinės į 240 klausimų, suskirstytų į 8 temas, tokias kaip kultūra, istorija, sportas, visuomenė ir taip toliau. Visi viktorinos klausimai bus išskirtinai susiję su Lietuva bei lietuviais.

Klausimai bus vienodi ir viktorina prasidės tuo pačiu metu visuose miestuose, atsakymus į juos reikės pateikti raštu, užrašant atsakymus ant viktorinos vedėjo išdalintų klausimynų. 

Viktoriną sudarys du kėliniai, vieno trukmė – 60 minučių, per jį dalyviai turės atsakyti į 120 klausimų. Tarp kėlinių bus trumpa pertrauka, per kurią žaidėjai galės atsipūsti. Bendra renginio trukmė, įskaitant ir atsakymų taisymą – apie tris su puse valandos.

Viktoriną jau antrus metus iš eilės organizuoja naujienų portalas 15min. Klausimų kūrėjų komandą sudaro įvairiose protų kovose ne kartą dalyvavę ir pasižymėję asmenys.

Dalyvavimas viktorinoje – nemokamas. Viskas, ką reikia padaryti, norint dalyvauti – tai užsiregistruoti. Tą galima padaryti arba portale 15min esančiame Nacionalinei viktorinai skirtame polapyje, kurį rasite paspaudę šią nuorodą: https://www.15min.lt/nacionaline-viktorina, arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Registruojantis el. paštu reikia nurodyti vardą, pavardę ir miestą, kuriame norite dalyvauti.

Užsiregistravę sausio 26 d. prieš prasidedant viktorinai atvykite į biblioteką. Su savimi užtenka turėti tik rašymo priemonę.

Organizatoriai maloniai kviečia Klaipėdos gyventojus aktyviai dalyvauti viktorinoje, pasitikrinti žinias ir daugiau sužinoti apie Lietuvą!

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

 

 

Tapkite KLAVB naujienlaiškio prenumeratoriumi