Gruodžio 18 d. 16 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje vyko Ramunės Bandzienės knygutės „Kalėdinė uosto istorija. Laivas paplūdimyje“ sutiktuvės.
Tai kalėdinė uosto istorija, kur realybės daugiau nei fantazijos, kurios svarbiausias veikėjas – berniuko senelis - uosto kapitonas. Į namus prieš pat Kalėdas senelis negrįžta 4 paras. Jis su kolegomis gelbėja laivą, užplaukusį ant seklumos.
Aiški ir paprasta, šilta ir nuoširdi, bet svarbiausia - suprantama istorija vaikams. Jiems pasakojanti kas yra uostas, kokie žmonės jame dirba ir kokius kasdienius darbus, o gal - stebuklus daro...

Dalyvavo: knygutės autorė Ramunė Bandzienė, Marinus klubo nariai, projekto partnerio Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atstovai, knygutės dailininkai - mokytojos Ligitos Ogintienės vadovaujami „Gilijos“ pradinės mokyklos mokiniai.

Vaikai – tai ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai... Šią jūrinę istoriją tikrai skaitysiu savo anūkėliams. Jie ypatingi, būnant su jais sustoja laikas, ir pats nejučia imi šypsotis...
Arvydas Vaitkus, Klaipėdos uosto generalinis direktorius

Jūra be burių, uostai be laivų – kaip žmogus be sielos. Smalsiems jauniems romantikams ši knyga atveria platesnį gimtinės ir viso pasaulio vaizdą. Gero vėjo žengiant pažinimo keliu.
Gediminas PILAITIS, žurnalistas

Knygutė skirta vaikams, bet pravers ir suaugusiems. Juk retas iš mūsų augdami nesvajojom apie jūras, tolimas keliones, kapitono pareigas, audras ir nuotykius. Į uostą pažvelkim mažo berniuko akimis ir pamatykim sudėtingame uosto šurmulyje romantiką, sužinokim apie mažai pažįstamas locmanų, kapitonų ir daugybę kitų ne mažiau romantiškų profesijų. Knygutė –puiki. Gal paprastai ir suprantamai mažo vaiko lūpomis ir mes, suaugę, suvoksim, kad turim kuo didžiuotis.
Sigitas Šileris, kapitonas

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Renginys nemokamas