Mokymai naudotis bibliotekos elektroniniu katalogu ir duomenų bazėmis (lietuvių kalba). Mokymų metu susipažinsite su bibliotekos elektroniniu katalogu, išmoksite užsisakyti knygas bibliotekos skaityklose ir abonemente, išmoksite rezervuoti dokumentus ir prasitęsti jų grąžinimo datą, išmoksite naudotis Lietuvos viešųjų ir universitetų bibliotekų paieškos sistemomis, susipažinsite su straipsnių paieška. Išmoksite naudotis bibliotekos elektroninėmis knygomis. Mokymų metu pristatysime užsienio duomenų bazes: EBSCO, EMERALD, NAXOS MUSIC LIBRARY, TAYLOR&FRANCIS.
Grupiniai mokymai vyksta 1 dieną 1 valandą. Grupėmis į mokymus registruotis Informacijos skaitykloje (II a.), telefonu: 846410345, elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., skype: simonaitytes-biblioteka

Skaitmeninis raštingumas pradedantiesiems (lietuvių kalba) - tai mokymai, kurių metu klausytojams suteikiama teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, leidžiančių savarankiškai naudotis kompiuteriu, susipažinti su tekstų tvarkymo programa MS Office Word. Mokymų metu suprasite, kaip ieškoti informacijos internete, įsirašyti informaciją į USB, susikursite elektroninį paštą, išmoksite siųsti ir gauti laiškus, dalintis nuotraukomis. Pateikiamos pagrindinės saugumo internete žinios. Mokymai skirti neturintiems darbo su kompiuteriu įgūdžių.
Mokymai vyksta 5 dienas po 2 valandas pagal iš anksto sudarytas grupes.
Registracija vykdoma bibliotekos Interneto skaitykloje (II a.), telefonu: 846410345, elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jeigu turite atsiliepimų, pasiūlymų ar pageidavimų dėl konsultacijų ir mokymų, rašykite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.