Visą vasarą Edukacinėje erdvėje siaučia edukacijų vėjai! Paskirtomis edukacijų dienomis be registracijos siūlome atvykti ir išbandyti naujus užsiėmimus ir smagiai praleisti laiką kuriant. Suteiksime visas priemones, paaiškinsime ir parodysime. O po to leisime atsiskleisti Jūsų fantazijai ir kūrybiškumui!
ANTRADIENIAIS
• Paslapčių dėžutės knygoje gaminimas;
TREČIADIENIAIS
• Popieriaus gaminimas ir dekoravimas;
• Popieriaus gaminimas su vandenženkliais visai šeimai:
– birželio 27 d. 17 val.;
– liepos 25 d. 17 val.;
– rugpjūčio 29 d. 17 val.;
KETVIRTADIENIAIS
• Raidžių dėlionė: spauda literomis;
NAUJIENA!* SIUVIMO KAMPELIS ERDVĖJE – kiekvieną vasaros dieną Edukacinės erdvės darbo metu veiks naujas nemokamas siuvimo kampelis, kuriuo galės naudotis visi įvaldę siuvimo meną. Norintys, tam tikru laiku naudotis siuvimo mašina, turi užsiregistruoti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 846412532.
• Siuvimo stovykla pradedantiesiems – rugpjūčio 6 – 10 d., 13 – 16 val.
Jei Jums 14 metų ir daugiau, norėtumėte daugiau sužinoti apie siuvimo mašinas, brėžinių skaitymą siuvinių žurnaluose, pasisiūti rankinę vasarai, kviečiame prisijungti!
Būtina išankstinė registracija el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 846412140

Edukacijos vyks birželio 1 d. – rugpjūčio 30 d.
Edukacinės erdvės kontaktai ir darbo laikas:
Herkaus Manto 9A, Klaipėda
Tel. Nr. 846412532, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
FACEBOOK

Tapkite KLAVB naujienlaiškio prenumeratoriumi