Lapkričio 14 d. 17 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje vyks Vytauto Čepo jubiliejinis vakaras.

Dalyvauja jubiliatas, aktoriai Regina Šaltenytė, Rimantas Pelakauskas, akordeonistas Žygimantas Laurinavičius bei vakaro moderatorius Juozas Šikšnelis.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Lapkričio 14 d. 17 val. bibliotekos Konferencijų salėje vyks Klaipėdos Interact klubo susitikimų sesija, kurioje bus kalbama apie tai, ką galima veikti Klaipėdoje ir ar verta čia likti. Bus galimybė pabendrauti su vieną po kito verslą kuriančiu Povilu Klimu, taip pat po studijų grįžusiu atgal į uostamiestį Klaipėda ID vadovu Simu Simanausku ir Rotary klubo „Klaipėda“ prezidentu Vladu Stūriu. Visi norintys turės galimybę užduoti rūpimų klausimų.

NORIU VEIKTI! – šūkis aktyviems, atviriems ir kūrybiškiems idėjų generatoriams. Jaunimo perspektyvų platforma „Noriu veikti“ – tai galimybė veikliems pradedantiesiems verslo atstovams bei dar tik svajojančiam apie savo verslą jaunimui susitikti su įvairių sričių profesionalais.

Lapkričio 16 d. 17 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje vyks baigiamieji „Proza skaitoma rudenį 2018“ skaitymai „Po saule keičiasi tik laikas“.

Dalyvaus Liutauras Degėsys, Dainius Sobeckis, Diana Artemis, Rita Kairienė, D. Molytė, N. Kepenienė, B. Bartfeld, O. Gluškin ir konkurso dalyviai. 

Remėjas: Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.

Lapkričio 20 d. 17 val. bibliotekos galerijoje 13L vyks kilnojamosios parodos „Dviejuose pasauliuose - 25 vokiečių istorijos. Prisistato vokiečių mažumos“ atidarymas.

Parodos rengėjas
Arbeitsgemeinschaft deutscher Minderheiten (AGDM)
Vokiečių mažumų darbo grupė prie Federalinės Europos tautybių sąjungos (FUEN)

Parodos kuratorius Lietuvoje
Klaipėdos m. VOKIEČIŲ BENDRIJA. Simono Dacho namai.

Partneris
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka

Lapkričio 21 d. 17:30 val. bibliotekos Konferencijų salėje vyks „Vytautas Majoras“ knygos sutiktuvės.

Vytautas Majoras buvo, yra ir bus mūsų atminty ne tik kaip tautodailininkas, liaudies meistras, bet ir Lietuvos šimtmečio šviesulys, gėrio ir grožio kūrėjas bei skleidėjas, pavyzdys ir mokytojas. Šiais metais, minint Lietuvos valstybės šimtmetį, prisimename Lietuvos šviesuolius, inicijuojame jų įprasminimą, todėl prisimename Vytautą Majorą. Koks buvo šis žmogus tautodailės istorijoje, Lietuvos, žmogiškumo bei kitų vertybių kontekstuose.

Renginys nemokamas

 

Lapkričio 29 d. 17 val. bibliotekos Edukacinėje erdvėje vyks nemokamos kūrybines-edukacines dirbtuves šeimoms bei suaugusiems „Popierius ir inkliuzas“!

Dirbtuvių metu sužinosite kaip gaminamas popierius iš popieriaus atliekų. Pagamintus popieriaus lapus dekoruosime gamtiniais inkliuzais ir kursime originalius atvirukus, laiškus ar kvietimus.

Dirbtuvės vyks paskutinį mėnesio ketvirtadienį:
Rugsėjo 27 d. 17.00 val.
Spalio 25 d. 17.00 val.
Lapkričio 29 d. 17.00 val.

Registracija būtina telefonu: (8 46) 412 532 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Registruojantis prašome nurodyti pageidaujamo užsiėmimo datą.

Susitikime Edukacinėje erdvėje!

Gruodžio 5 d. 17.30 val. Vokiškų leidinių bibliotekoje, III aukšte, vyks vokiečių kalbos ir kultūros mylėtojų klubo susitikimas. Laukiami ir nauji nariai!

Taip pat susitikimas planuojamas 2019 m. Sausio 10 d. 17.30 val.

Maloniai kviečiame apsilankyti!

Tapkite KLAVB naujienlaiškio prenumeratoriumi