Jau septintą kartą „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti knygas Lietuvos bibliotekoms. Šių metų šūkis – Dovanokime knygų SAVO bibliotekoms.

I. Simonaitytės biblioteka taip pat kviečia prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“.
Nuo lapkričio 20 d. iki sausio 6 d. dovanokite knygų bibliotekai, užpildykite dalyvio anketą ir kiekvieną savaitę laimėkite mūsų partnerių sporto klubo „Impuls“ ir pramogų parko „Malūnų kaimas“ įsteigtus prizus!

Laimėtojai bus traukiami akcijos laikotarpiu kiekvieną penktadienį. Informacija apie laimėtojus bus skelbiama I. Simonaitytės bibliotekos Facebook paskyroje.

Knygų surinkimo dėžių ir reikalingų knygų sąrašo ieškokite I. Simonaitytės bibliotekos Registratūroje, Vaikų skyriuje bei bibliotekos Edukacinėje Erdvėje (H. Manto g. 9a).

Į Edukacinę Erdvę kviečia Muzikiniai Protmūšiai!
Visi pasiryžę išbandyti savo muzikines žinias kviečiami į Muzikinių protmūšių ketvirtadienius.
Muzikiniai protmūšiai vyks lapkričio 23, 30 d., gruodžio 7, 14 d. 18 val. I. Simonaitytės bibliotekos Edukacinėje Erdvėje (Herkaus Manto g. 9a).
2-8 žaidėjų komandos kviečiamos registruotis el. paštu : erdve@klavb.lt arba tel.: 8 46 412532
Registracijos metu nurodykite komandos pavadinimą bei žaidėjų skaičių.

Susitikime Edukacinėje Erdvėje!

Lapkričio 14 d., 17 val., bibliotekos Gerlacho palėpėje vyko diskusija „Karta pasirinkusi audrą“.
Dalyvavo: Nepriklausomybės akto signatarai, ambasadoriai Egidijus Bičkauskas ir Mečys Laurinkus.
Diskusijai vadovavo doc. dr. Vytautas Čepas.
Renginio metu Egidijus Bičkauskas bibliotekai įteikė savo sukurtą burlaivio „A la Bounty“ modelį.

 

 

Bibliotekoje savanoriaujantis Jan iš Austrijos, kalbantis kol kas tik angliškai ir vokiškai, kviečia visus norinčius mokytis vokiečių kalbos. Kalbos pamokos nemokamos!

Dėl informacijos kreiptis tel. 412529 (Toma Gergelienė) arba el. paštu t.gergeliene@klavb.lt

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka atidarė naują Edukacinę Erdvę. Tai erdvė visiems, siekiantiems tobulėti, kurti, bendradarbiauti bei mokytis visą gyvenimą. Pasitelkdami įvairias tradicines bei inovatyvias edukacijų formas čia sieksime skatinti visuomenės kūrybiškumo tobulėjimą. Kviečiame atrasti platų Edukacinės Erdvės kultūrinių–edukacinių paslaugų spektrą vaikams, šeimoms, suaugusiesiems, pedagogams bei senjorams.
 Lauksime Jūsų darbo dienomis nuo 10 val. iki 18 val.

Susitikime Edukacinėje Erdvėje!

Apie Edukacinę Erdvę

Lapkričio 24 d. ,16.30 val., bibliotekos Renginių salėje vyks susitikimas – diskusija su Lietuvos Respublikos Seimo nariais.

Susitikimo tema: Valstybinės lietuvių kalbos politika.
Metai seime: Kas padaryta valstybei ir miestui?

Į susitikimą pakviesti Seimo nariai : A. Kirkutis (LVŽS), D. Kepenis (LVŽS), I. Šiaulienė (LSDP), A. Bilotaitė (LKD – TS), E. Gentvilas (LRLS), S. Gentvilas (LRLS), G. Vaičekauskas (LRLS), N. Puteikis (LCP), Irina Rozova (RA).

Įėjimas laisvas
Maloniai kviečiame

Lapkričio 24 d., 17 val., bibliotekos Konferencijų salėje vyks dr. Aurelijaus Giedos knygos „Manifestuojanti Klėja. Istorikai ir istorika Lietuvoje 1883–1940 metais“ pristatymas ir tarpdisciplininė diskusija „Lietuvos (istoriografijos) raida modernybėje“.

Diskusijoje dalyvaus: knygos autorius, Klaipėdos universiteto mokslininkai Roma Bončkutė, Aldis Gedutis, Liutauras Kraniauskas, Marijus Šidlauskas ir Vacys Vaivada.

Lapkričio 28 d., 17 val., bibliotekos Gerlacho palėpėje vyks almanacho „Baltija 2017“ sutiktuvės.

Dienos šviesą išvydo naujas almanachas „Baltija 2017“. Šiais metais negavęs finansavimo iš Lietuvos kultūros tarybos, pamaitintas tik miesto savivaldybės dotacija. Bet gyvas. Ir patrauklus akiai, nes papuoštas grafikos dizainerės Agnės Matulionytės darbais iš ciklo „Homines Litterarum“. O kas viduje? Viduje ne mažiau spalvų ir temų. Gana išsamiai pristatomas Ievos Simonaitytės premijos laureatas prof. Alfonsas Eidintas su savo premijuota knyga „Pūga prie Mėmelio“. Apie miestą ir jo erdves, kalbinamas jaunojo Adomo Zubės, svarsto architektas Tomas S. Butkus, o architektė Gerda Antanaitytė, pakalbinta Marijos Astromskaitės, teigia, kad „miesto pokyčiai yra jo DNR“. Apie legendines Klaipėdos vietas – Fanierkę, Prieplauką, Pas Albertą, pasakoja Henrikas Žižys ir Linas Kutavičius.

Lapkričio 28 d., 17.30 val., bibliotekos Galerijoje 13 L vyks profesorės Tatjanos Romaškinos (fortepijonas), mokytojų Virginijos Visockienės (smuikas) ir Jelenos Jaskovec (fortepijonas) mokinių ir studentų koncertas.

Dalyvaus: Arina Grigoryan, Alina Markova, Mark Rubcov, Nikita Smirnov, Elzė Kiesaitė, Aleksej Danilenko.

Įėjimas laisvas
Maloniai kviečiame

Gruodžio 11 d., 17.30 val., bibliotekos Konferencijų salėje vyks Intelligent Brunch organizuojamas renginys, kuriame susipažinsite su gražiausiomis Šv. Kalėdų istorijomis, eilėmis ir pasakomis bei turėsite galimybę padovanoti teatro spektaklį vaikams iš daugiavaikių šeimų!
„Seku seku Kalėdų pasaką“ ves puikiai klaipėdiečiams pažįstamos aktorės: Auksinio scenos kryžiaus laureatė Karolina Kontenytė ir aktorė Vaiva Kvedaravičiūtė, vaidinančios „Klaipėdos jaunimo teatre“.

Šis renginys nemokamas, tačiau visus atėjusius raginame nupirkti bent vieną teatro bilietą ir padovanoti jį daugiavaikėms šeimoms.

Vaišinsime arbata, tad tausojant gamtą, labai prašome atsinešti puodelį sau ir vaikui.

Jei Jūsų vaikučiai norės įsitaisyti kuo arčiau aktorių, galite atsinešti pagalvėlę, kad atsisėsti arčiau jiems būtų kuo patogiau.

RENGINIO ORGANIZATORIUS: Intelligent Brunch – tai skanus, protingas, linksmas, socialus ir viliojantis renginys.

REGISTRACIJA BAIGTA