!!!

šauktukas

DĖMESIO!!!

Rugsėjo 30 d. (penktadienį) biblioteka nedirbs - skaitytojai nebus aptarnaujami.

Primename, jog bibliotekos ne darbo metu knygas galite palikti knygų grąžinimo dėžėje, esančioje prie bibliotekos vartų.

Ketvirtoji Klaipėdos KNYGŲ MUGĖ

Spalio 6-8 dienomis Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka ir Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacija „LiMViLA“ kviečia į ketvirtus metus iš eilės organizuojamą Klaipėdos knygų mugę.

Išsami Klaipėdos knygų mugės PROGRAMA: www.klaipedosknygumuge.lt

Skaityti daugiau...

Konferencija

Š.m. rugsėjo 28-29 d. Klaipėdos apskrities viešojoje I.Simonaitytės bibliotekoje vyks tarptautinė konferencija IŠSKLAIDYTOS BIBLIOTEKOS – IŠSKLAIDYTAS PAVELDAS: DAUGYBĖ BŪDŲ PAŽINTI.

Konferencija norima atkreipti dėmesį į dokumentinį paveldą, liudijantį apie istorinius, politinius, kultūrinius, socialinius procesus, turėjusius įtaką visuomenė vystymuisi, valstybių kūrimuisi ir žlugimui, mokslo raidai, asmeniniams likimams. Kiekviena šalis turi tokio dokumentinio paveldo, kuris vienokiu ar kitokiu būdu darė įtaką pasaulio įvykiams, istorijos raidai, kultūros klestėjimui ir visuomenės evoliucijai, ir iki šiol liudija apie praeitį. Tokie dokumentai turi būti ne tik išsaugoti, bet žinomi ir viešai prieinami. Konferencijoje pranešimus skaitys mokslininkai, archyvų ir bibliotekų specialistai iš Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos. PROGRAMA

DALYVIŲ REGISTRACIJA BAIGTA
Kilus klausimams,  pasiteirauti  – Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Juozo Šikšnelio parodos vieši bibliotekose

Paroda Zelenogradske

Rugsėjo 22 d. Jurbarko savivaldybės viešojoje bei Zelenogradsko (buv. Kranto, Kaliningrado sritis) bibliotekose buvo atidarytos direktoriaus Juozo Šikšnelio mažosios plastikos darbų ir spaudinių parodos. Abiejuose parodų atidarymuose autorius dalyvauti negalėjo.

Skaityti daugiau...

Donorystės akcija

Spalio 4 d. 10.00 - 14.00 val. Galerijoje 13 L vyks donorystės akcija.

Vieno donoro kraujas gali išgelbėti tris gyvybes!

„Vokiečių kultūros dienos 2016” Klaipėdoje

Spalio 5 d. 17.30 val. bibliotekos vokiškų leidinių bibliotekoje vyks  susitikimas su vokiečių rašytoju, režisieriumi, teatro pedagogu  Jörgu Isermeyeriu, jo knygos „Alles andere als normal“ („Viskas, išskyrus tai, kas normalu“) skaitymai.

Skaityti daugiau...

Nemokamos prancūzų kalbos pamokos

Kiekvieną antradienį (nuo spalio mėn.) nuo 12 iki 13 val. bibliotekos vokiškų leidinių bibliotekoje vyks prancūzų kalbos pamokos.

Užsiėmimus ves stažuotoja iš Prancūzijos Fleur Pires.

Grupė sukomplektuota. Registracija baigta.

„Žinomas ir nežinomas flamenco“

Spalio 7 d. ir 21 d. 18 val. Gerlacho palėpėje vyks šokių studijos „DUENDE“ seminarų ciklas „Žinomas ir nežinomas flamenko“. Seminarų metu bus pristatoma flamenko šokio istorija, stiliai, kostiumo ypatumai. Tai bus ne tik pasakojimas, bet ir praktiniai užsiėmimai. Šoks studijos šokėjos.

Seminarai nemokami

Nemokami kursai

Kviečiame gyventojus registruotis į šiuos mokymus:

SKAITMENINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI PRADEDANTIESIEMS. Mokymų metu išmoksite naudotis kompiuteriu, tekstų tvarkymo programa Word, išmoksite susirasti informaciją internete, susikurti el. paštą. Užsiėmimai vyks penkias darbo dienas,  po dvi valandas.

SKAITMENINIO IR INFORMACINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI PAŽENGUSIEMS. Mokymų metu  išmoksite naudotis internetu, el. paštu, skype, facebook. Užsiėmimai vyks keturias darbo dienas, po dvi valandas.

Registracija vykdoma bibliotekos Interneto skaitykloje  (II a.) arba tel. 8(46)410345. Užsirašę kviečiami į mokymo grupes pagal iš anksto sudarytą grafiką.

 

Ispaniško filmo vakarai

Ketvirtadieniais kavinėje "Pauzė" 19.00 val. ispaniško filmo vakarai!

Rugsėjo  29 d. 19.00 val. „La isla mínima“ - 2014/Ispanija/105 min.

(Filmas ispaniškas su angliškais subtitrais)

„Žaliapėdis"

Naujiena! Pirmasis ir šviežut šviežutėlis bibliotekos žaidimas telefone ir planšetiniuose kompiuteriuose - "Žaliapėdis" jau gali būti Jūsų! Tereikia parsisiųsti paspaudus nuorodą ir jau netrukus galėsite išbandyti patys!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.klavb.zaliapedis