!!!

šauktukas

DĖMESIO!!!

Rugpjūčio 31 d. (trečiadienį) biblioteka nedirbs - skaitytojai nebus aptarnaujami.

Nuo rugsėjo 1 d. keičiasi bibliotekos darbo laikas:
I-V 10−19 val., VI 10−17 val.
Vaikų literatūros poskyris:
I-V 10−18 val., VI 10−17 val.

Primename, jog bibliotekos ne darbo metu knygas galite palikti knygų grąžinimo dėžėje, esančioje prie bibliotekos vartų.

Konferencija

Š.m. rugsėjo 28-29 d. Klaipėdos apskrities viešojoje I.Simonaitytės bibliotekoje vyks tarptautinė konferencija IŠSKLAIDYTOS BIBLIOTEKOS – IŠSKLAIDYTAS PAVELDAS: DAUGYBĖ BŪDŲ PAŽINTI.

Konferencija norima atkreipti dėmesį į dokumentinį paveldą, liudijantį apie istorinius, politinius, kultūrinius, socialinius procesus, turėjusius įtaką visuomenė vystymuisi, valstybių kūrimuisi ir žlugimui, mokslo raidai, asmeniniams likimams. Kiekviena šalis turi tokio dokumentinio paveldo, kuris vienokiu ar kitokiu būdu darė įtaką pasaulio įvykiams, istorijos raidai, kultūros klestėjimui ir visuomenės evoliucijai, ir iki šiol liudija apie praeitį. Tokie dokumentai turi būti ne tik išsaugoti, bet žinomi ir viešai prieinami. Konferencijoje pranešimus skaitys mokslininkai, archyvų ir bibliotekų specialistai iš Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos. PROGRAMA

Dalyvių registracija  vykdoma iki rugsėjo 10 d. - http://bit.ly/2bnQHDW. Atkreipiame dėmesį, kad dalyvių skaičius konferencijoje ribojamas.

Roko Flick knygos "Pradingę klajojančiam smėlyje: romanas apie senovės kuršius" pristatymas

Rugpjūčio 30 d. 17.00 val. Konferencijų salėje vyks Roko Flick knygos "Pradingę klajojančiam smėlyje: romanas apie senovės kuršius" pristatymas.
Dalyvaus: knygos autorius Rokas Flick, literatūrologė Jovita Saulėnienė. Ištraukas iš romano skaitys aktorė Regina Arbačiauskaitė-Flick.

Renginys nemokamas

„Medis Lietuvos architektūroje“

Rugsėjo 2 d. 17.00 val. I aukšto hole atidaroma Lietuvos architektų sąjungos parengta paroda „Medis Lietuvos architektūroje“.

„Žinomas ir nežinomas flamenco“

Rugsėjo 9 d., spalio 7 d. ir 21 d. 18 val. Gerlacho palėpėje vyks šokių studijos „DUENDE“ seminarų ciklas „Žinomas ir nežinomas flamenko“. Seminarų metu bus pristatoma flamenko šokio istorija, stiliai, kostiumo ypatumai. Tai bus ne tik pasakojimas, bet ir praktiniai užsiėmimai. Šoks studijos šokėjos.

Seminarai nemokami

I.Simonaitytės biblioteka IFLA konferencijoje JAV

Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos projektas „Bendradarbiaujančios ir kuriančios bendruomenės-krašto pažinimui“ bei projekto metu sukurti el. produktai bus pristatyti JAV, Tarptautinėje bibliotekų asociacijų ir institucijų federacijos generalinėje konferencijoje (#IFLA WLIC 2016). Rugpjūčio 13-19 d. Columbus mieste, Ohajo valstijoje, vyksiančios 82-osios IFLA konferencijos dalyviams projektą pristatys bibliotekos atstovė Toma Gergelienė.

Šių metų IFLA konferencijos tema susijusi su ryšiais, bendradarbiavimu ir bendruomenėmis (“Connections. Collaboration. Community.”). Kasmet vis kitoje pasaulio dalyje vykstančios IFLA konferencijos pritraukia virš 3500 dalyvių iš daugiau kaip 120 šalių. Šis didžiulis tarptautinis renginys delegatams suteikia galimybę susipažinti su bibliotekų ir informacijos mokslų padėtimi konferenciją rengiančioje šalyje bei pasidalinti savo šalių gerosiomis patirtimis.

„Žaliapėdis"

Naujiena! Pirmasis ir šviežut šviežutėlis bibliotekos žaidimas telefone ir planšetiniuose kompiuteriuose - "Žaliapėdis" jau gali būti Jūsų! Tereikia parsisiųsti paspaudus nuorodą ir jau netrukus galėsite išbandyti patys!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.klavb.zaliapedis

Ispaniško filmo vakarai

Ketvirtadieniais kavinėje "Pauzė" 19.00 val. ispaniško filmo vakarai!

Rugsėjo  1 d. 19.00 val. “Un cuento chino” – 2011/Ispanija/90 min.

(Filmas ispaniškas su angliškais subtitrais)

Skaitmeninis ir informacinis raštingumas pažengusiems „Gebėk. Naudokis. Bendrauk“

Kviečiame gyventojus registruotis į rudenį vyksiančius SKAITMENINIO IR INFORMACINIO RAŠTINGUMO PAŽENGUSIEMS mokymus. Mokymų metu  išmoksite naudotis INTERNETU, EL. PAŠTU, SKYPE, FACEBOOK.Užsiėmimai vyks keturias darbo dienas, po dvi valandas.

Registracija vykdoma bibliotekos Interneto skaitykloje  (II a.) arba tel. 8(46)410345. Užsirašę kviečiami į mokymo grupes pagal iš anksto sudarytą grafiką

KURSAI NEMOKAMI

Kviečiame dalyvauti apklausoje

I. Simonaitytės biblioteka atlieka apklausą, kuri yra skirta išsiaiškinti Periodikos skaityklos lankytojų poreikius bei jų lūkesčius, analizuojant turimą fondą, jo aktualumą bei šios skaityklos erdvių pritaikomumą šioje skaitykloje besilankantiems skaitytojams.
APKLAUSA

Jūsų nuoširdūs atsakymai mums padės gerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Naktigonės 2016

Vasaros penktadienių vakarais Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos kieme/ Kavinėje „Pauzė“ (Herkaus Manto g. 25, Klaipėda) vyks IX poezijos ir muzikos šventės  „Naktigonės 2016“ susitikimai.

Rugsėjo 2 d. KOJINĖS PER KIAUROS - ŠIRDIS PER PLATI: "Antro posmelio klubas": Gintarius Petkus, Edita Miravičiūtė, Rita Andriulionienė, Vilija Guodytė-Šeputienė, Ramūnas Šeputis.

Pradžia 20 val. Įėjimas 1 € Maloniai kviečiame!
Organizatorius ‒ VšĮ „Vieno aktoriaus teatras“
www.sukasiplanetos.net

Skaityti daugiau...