Vakaras-koncertas "Vien tik džiazo kalba..."

Spalio 27d. 18 val. Gerlacho palėpėje vyks vakaras-koncertas "Vien tik džiazo kalba..."

Dalyvaus: Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos populiariosios ir džiazo muzikos skyriaus solistai, bei vokalinis ansamblis.

Akomponuos M. Putna ir A. Jankūnas.

Renginys nemokamas.

Maloniai kviečiame

Parodos “Kai Klaipėda Memeliu vadinos: laisvalaikio pramogos” atidarymas

Lapkričio 4 d. 17.30 val. Galerijoje 3A vyks parodos “Kai Klaipėda Memeliu vadinos: laisvalaikio pramogos” atidarymas.

Ši kilnojamoji paroda, parengta bibliotekos Kraštotyros ir skaitmeninimo skyriaus darbuotojų – tai trečioji paroda iš ciklo „Kai Klaipėda Memeliu vadinos...“. Pirmoji ciklo paroda pristatė ikikarinės Klaipėdos transportą ir ryšius, antroji – senąsias miesto mokyklas. Trečioji paroda netikėtai mus perkelia į tuometę prieškarinę Klaipėdą, kuomet klaipėdiečiai laisvu nuo darbo ir rūpesčių metu lankėsi kavinėse, restoranuose, parkuose, kino teatruose, koncertuose ar jomarkuose.

Skaityti daugiau...

Arvydo Juozaičio knygos „Klaipėda – Mėmelio paslaptis“ pristatymas

Lapkričio 7 d. 17.30 val. bibliotekos Renginių salėje vyks filosofo, publicisto, rašytojo Arvydo Juozaičio naujos knygos „Klaipėda – Mėmelio paslaptis“ pristatymas.
Dalyvaus: autorius Arvydas Juozaitis, ištraukas skaitys režisierius Domininkas Malajavas.

Maloniai kviečiame

Jono Sabaičio bokšto-švyturio maketas

Kviečiame į Kraštotyros ir skaitmeninimo skyrių susipažinti su Jono Sabaičio bokšto-švyturio maketu bei pareikšti savo nuomonę atsiliepimų knygoje.

Muzikinio teatro dailininkas Jonas Sabaitis Klaipėdos miesto įvaizdžio komisijai pristatė savo sumanymą – Smiltynėje ant kalvos, netoli Senosios perkėlos, tarpukariu buvusios smuklės vietoje, pastatyti apžvalgos bokštą. Statinio pirmame aukšte numatyta įrengti kavinę ir restoraną, antrame - parodų salę, o trečiąjame įsikurtų...

Skaityti daugiau...

ISM Moksleivių universiteto paskaitos

Lapkričio 17 d. 15 val. Konferencijų salėje vyks ISM Moksleivių universiteto paskaitos. Paskaitų metu moksleiviai įgis naujų žinių vadybos, ekonomikos, politikos, rinkodaros ir komunikacijos srityse, susipažins su ISM universiteto dėstytojais ir praktikais iš Lietuvos bei užsienio. Išklausę visas tris paskaitas moksleiviai gaus pažymėjimus, kurie stojant į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą prideda papildomų balų.
15:00 – Dominyka Venciūtė „Social Guerilla Marketing: Dare and Share“
15:50 – Jonathan Boyd „Brexit: what‘s next?“
16:35 – Vincentas Vobolevičius „Kodėl Lietuvos rinkėjai ieško politinių gelbėtojų?“

Registracija: www.ism.lt/mu
Daugiau informacijos: https://www.ism.lt/node/3795

Nemokami kursai

Kviečiame gyventojus registruotis į šiuos mokymus:

SKAITMENINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI PRADEDANTIESIEMS. Mokymų metu išmoksite naudotis kompiuteriu, tekstų tvarkymo programa Word, išmoksite susirasti informaciją internete, susikurti el. paštą. Užsiėmimai vyks penkias darbo dienas,  po dvi valandas.

SKAITMENINIO IR INFORMACINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI PAŽENGUSIEMS. Mokymų metu  išmoksite naudotis internetu, el. paštu, skype, facebook. Užsiėmimai vyks keturias darbo dienas, po dvi valandas.

Registracija vykdoma bibliotekos Interneto skaitykloje  (II a.) arba tel. 8(46)410345. Užsirašę kviečiami į mokymo grupes pagal iš anksto sudarytą grafiką.

 

Filmo vakarai

Ketvirtadieniais kavinėje "Pauzė" 19.00 val. ispaniško filmo vakarai!

Spalio 27 d. 19.00 val. „Obaba“ - 2005/Ispanija/100 min.

(Filmas ispaniškas su angliškais subtitrais)

„Žaliapėdis"

Naujiena! Pirmasis ir šviežut šviežutėlis bibliotekos žaidimas telefone ir planšetiniuose kompiuteriuose - "Žaliapėdis" jau gali būti Jūsų! Tereikia parsisiųsti paspaudus nuorodą ir jau netrukus galėsite išbandyti patys!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.klavb.zaliapedis

Skaitmeninis ir informacinis raštingumas pažengusiems „Gebėk. Naudokis. Bendrauk“

Kviečiame gyventojus registruotis į rudenį vyksiančius SKAITMENINIO IR INFORMACINIO RAŠTINGUMO PAŽENGUSIEMS mokymus. Mokymų metu  išmoksite naudotis INTERNETU, EL. PAŠTU, SKYPE, FACEBOOK.Užsiėmimai vyks keturias darbo dienas, po dvi valandas.

Registracija vykdoma bibliotekos Interneto skaitykloje  (II a.) arba tel. 8(46)410345. Užsirašę kviečiami į mokymo grupes pagal iš anksto sudarytą grafiką

KURSAI NEMOKAMI

Kviečiame dalyvauti apklausoje

I. Simonaitytės biblioteka atlieka apklausą, kuri yra skirta išsiaiškinti Periodikos skaityklos lankytojų poreikius bei jų lūkesčius, analizuojant turimą fondą, jo aktualumą bei šios skaityklos erdvių pritaikomumą šioje skaitykloje besilankantiems skaitytojams.
APKLAUSA

Jūsų nuoširdūs atsakymai mums padės gerinti teikiamų paslaugų kokybę.