Vasaros kiemo skaitykla

Visą vasarą I.Simonaitytės bibliotekos vidiniame kieme veikia unikali "Kiemo skaitykla".
Čia  - e-knygos ir e-žurnalai, wi-fi, mokymai, koncertai, susitikimai su įdomiais žmonėmis, stalo žaidimų popietės su stalo žaidimų klubu. Skaityklos darbo laikas I-V 10-18 val.
Kviekvieną pirmadienį 12-18 val. skaitykloje veikia stalo žaidimų popietė. Žaidimų popietėms kviečiame registruotis el.paštu: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. ; tel.: 846 410345 arba tiesiog ateik į kiemą :)
Laukiame Jūsų :)

Kviečiame dalyvauti apklausose

I. Simonaitytės biblioteka įgyvendina projektą “Bendradarbiaujančios ir kuriančios bendruomenės - krašto pažinimui“. Ši apklausa yra projekto poveikio vertinimo dalis. Apklausos tikslas - ištirti, kaip pasikeitė informacijos apie krašto kultūrą ir istoriją prieinamumas.
APKLAUSA

I. Simonaitytės biblioteka atlieka apklausą, kuri yra skirta išsiaiškinti Periodikos skaityklos lankytojų poreikius bei jų lūkesčius, analizuojant turimą fondą, jo aktualumą bei šios skaityklos erdvių pritaikomumą šioje skaitykloje besilankantiems skaitytojams.
APKLAUSA

Jūsų nuoširdūs atsakymai mums padės gerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Naktigonės 2016

Vasaros penktadienių vakarais Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos kieme/ Kavinėje „Pauzė“ (Herkaus Manto g. 25, Klaipėda) vyks IX poezijos ir muzikos šventės  „Naktigonės 2016“ susitikimai.

Birželio 17 d. MUDU DU: aktorė, režisierė, choreografė, poetė Birutė Mar, dainų autorius ir atlikėjas Alfredas Kukaitis.

Birželio 24 d. IŠ BALTOJO KIRO GIESMYNŲ: poetė, dailininkė, žurnalistė Daiva Molytė-Lukauskienė, grupė „Gerąja prasme“ (Jonas Baltokas/ gitara, balsas ir Alvydas Stalaučinskis/ gitara, balsas, trimitas, akordeonas, altas).

Liepos 1 d. DAINOS IR ISTORIJOS: dainų autoriaus ir atlikėjo Aleksandro Makejevo kūrybos vakaras.

Pradžia 20 val. Įėjimas 1 € Maloniai kviečiame!
Organizatorius ‒ VšĮ „Vieno aktoriaus teatras“
www.sukasiplanetos.net

Skaityti daugiau...