Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

5vaiku meiles kalbosKnygos autoriai – pasaulinio pripažinimo sulaukusio bestselerio „Penkios meilės kalbos“ dr. Garis Čapmanas ir jo ilgametis kolega, 37 metus dirbęs psichiatrijos srityje dr. Rosas Kempbelas.
„Penkios vaikų meilės kalbos“ – tai savotiški meilės kalbų kursai tėvams, mokytojams ir kitiems žmonėms, mylintiems vaikus ir dirbančiais su jais.
Išmokime savo vaikams suprantama meilės kalba pasakyti „aš myliu tave“.


Kiekvienas vaikas turi savo svarbiausią meilės kalbą - būdą, kuriuo jis geriausiai supranta tėvų meilę. Ši knyga pamokys, kaip atpažinti svarbiausiąją ir ja kalbėti, taip pat ir keturiomis kitomis dažnai pasitaikančiomis meilės kalbomis, kurios padės jūsų sūnui ar dukrai suprasti, kad yra mylimi. Kaip vėliau pamatysime, jūsų ir mano vaikui būtina žinoti, jog yra mylimi, kad užaugtų atsakingais žmonėmis. Meilė yra patikimas pamatas tampant duodančiu ir mylinčiu suaugusiu žmogumi.
Knygoje "Penkios vaikų meilės kalbos" pabrėšime, kokia svarbi yra meilė auklėjant vaiką. Galutinis auklėjimo tikslas - užauginti jį brandžiu suaugusiu žmogumi. Visų lavinimo aspektų pamatas yra meilė. Tarkim, vaikas pykčio jausmą gali perteikti pozityviai, kai jaučia tėvų meilę. Suvokęs, kad jų meilė yra tikra ir pastovi, jis daug mieliau apsvarstys ir priims jų pasiūlymus. Nedaugelis tėvų suvokia atsakomybę išmokyti vaikus suvaldyti pyktį protingai. Sunkiausias tėvų uždavinys yra išlavinti vaikų ir paauglių sugebėjimą valdyti pyktį. Kad pavyktų atlikti šį uždavinį, pradėti reikia nuo meilės, įdomu, kad tėvai, kurie padeda savo paauglio amžiaus vaikams suvaldyti pyktį, dar labiau sustiprina meilę ir artimus santykius su vaikais.