Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

tevai eina i mokyklaVienas iš beprotiško tėvų gyvenimo etapų yra mokykla. Ji ima neduoti ramybės dar rengiantis pirmajai klasei, o vėliau, vaikui augant, tėvai kasmet susiduria su vis kitokiais rūpesčiais. Ir taip iki pat abitūros egzaminų. Nesvarbu, ar jūsų vaikas jau mokinys, ar dar tik eis į mokyklą, tikrai žinote, kad yra ir bus ką veikti.

Nors tėvai tarsi lanko mokyklą kartu su vaikais, jiems niekas nedalija vadovėlių apie tai, kokį lemtingą vaidmenį jie atlieka vaikui mokantis, jį motyvuodami, atskleisdami gabumus, padėdami kurti gyvenimo pagrindus. Tokio vadovėlio net ir nebūtų įmanoma sukurti, nes visi vaikai ir tėvai skirtingi. Tačiau atsakyti į daugelį klausimų, pasiūlyti idėjų, kurių kitą kartą patys ir nesugalvotume, tikrai įmanoma.
Leidinyje glaustai pateikiami paprasti ir nuoširdūs pokalbiai su įvairiais švietimo srities ekspertais – psichologais, mokytojais, vadovėlių ir literatūros vaikams autoriais, kitais įdomiais žmonėmis. Kaip pasiruošti mokyklai? Kaip skatinti vaiko motyvaciją ir ką daryti, kad ji neišblėstų metams bėgant? Kaip atpažinti ir lavinti mokinio gabumus? Kaip ir vaikui, ir tėvams suvaldyti emocijas laukiant testų ir egzaminų? Galų gale, ar reikia kartu ruošti namų darbus? Versdami lapą po lapo rasite straipsnių, interviu ir patarimų, ką verta žinoti tėvams, dvylika metų drąsiai žengiantiems per mokyklos slenkstį, dažnai net po keletą kartų. Nuo mūsų vaikystės laikų mokykla pasikeitė ir keičiasi toliau.