Kovo 7 d. 13 val. bibliotekos Konferencijų salėje vyko žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas. Šiemet viktorina dedikuojama Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui.

Dalyvauti 2020 m. viktorinoje buvo galima dviem būdais – gyvai ir internete. Ir gyvoji, ir internetinė Nacionalinė viktorina vyko kovo 7 d.

Gyvos Nacionalinės viktorinos pradžia – 13 val. Lietuvos laiku. Ji vyko daugiau negu 30-yje Lietuvos bei užsienio miestų ir miestelių. Atvykę į viktorinos rengimo miestą savo mieste dalyviai turėjo atsakyti net į 240 klausimų apie Lietuvą, suskirstytų į 8 temas. Klausimai buvo atspausdinti ant lapų, o dalyviai per dvi valandas turėjo įrašyti kuo daugiau atsakymų.

Internetinės Nacionalinės viktorinos pradžia – 19 val. Ši viktorinos versija buvo skirta tiems, kurie norėjo pasitikrinti žinias apie Lietuvą neišeidami iš namų. Internetinės viktorinos klausimai buvo parengti gyvai vykstančios viktorinos klausimų pagrindu, bet jų buvo mažiau ir jie turės atsakymų variantus. Internetinės viktorinos rezultatai viešai skelbiami nebus, jos dalyviai dėl titulų nesivaržys.

Nacionalinė viktorina yra visiškai nemokama, dalyvauti joje gali kiekvienas norintis.

Geriausiai pasirodęs kiekviename mieste dalyvis tapo savo miesto čempionu, o geriausiai pasirodęs visoje Lietuvoje dalyvis – Lietuvos čempionu. Geriausių dalyvių laukia prizai.

Norint dalyvauti gyvai vykstančioje Nacionalinėje viktorina, būtina užsiregistruoti viktorinai skirtame portalo 15min polapyje https://www.15min.lt/nacionaline-viktorina.
Miestų ir miestelių, kuriuose Nacionalinė viktorina vyks gyvai, sąrašą (abėcėlės tvarka) rasite žemiau. Jis dar bus pildomas.

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.